
Чайник Tatonka H2O Pot 1.0L з нержавіючої сталі для кемпінгу та походів
- В наявності
- Код: 3-4013236401318
1 976 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чайник Tatonka H2O Pot 1.0L Сріблястий (TAT 4013.000)
Чайник Tatonka H2O Pot 1.0L – компактний чайник з нержавіючої сталі об'ємом 1 літр, з ізольованими ручками та кришкою. Його легкий і малогабаритний дизайн робить його ідеальним для кемпінгу, походів і свят. Виготовлений з нержавіючої та харчової сталі 18/8, легко миється.
Ключові характеристики
- Ізольовані складні ручки на горщику та кришці;
- Стійкий до харчових кислот;
- Легкий і компактний.
Детальні технічні дані
- Матеріали: нержавіюча сталь 18/8;
- Розміри: 15 х 7 см;
- Об'єм: 1,0 л;
- Вага: 300 г;
- Кількість у наборі, шт: 1;
- Кількість осіб: 1;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tatonka |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Носик | Є |
| Об`єм | 1 л |
| Оптимально для кількості осіб | 1 чол. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Ситечко для заварки | Немає |
| Складна ручка | Так |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Серебристий |
- Ціна: 1 976 ₴

