
Килимок туристичний Therm-A-Rest Z-Lite SOL, 183 см, легкий, теплоізоляція R2.0, синій/сріблястий
- В наявності
- Код: 1-13267
3 848 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коврик Therm-A-Rest Z-Lite SOL, Regular Blue/Silver
Легкий і компактний коврик Z-Lite SOL - це вдосконалена версія моделі, яка вже більше десяти років випускається всесвітньо відомим брендом Therm-a-rest. Нова версія цього коврика забезпечує ще вищий рівень теплоізоляції, тому ви можете спокійно спати навіть у прохолодну погоду. Використовуваний матеріал стійкий до деформацій і механічних пошкоджень.
Ключові характеристики
Основні особливості
- Поверхня ThermaCapture™ відбиває випромінюване тепло назад до вашого тіла, посилюючи теплоутримуючі ямочки на 15%, використовуйте світловідбивну сторону догори.
- Складна конструкція компактна і легко упаковується.
- Extra Durable: практично незнищувана, запатентована піна з закритими порами забезпечує тривалий і економічний комфорт.
Технічні дані
- Матеріал: Перехресно-зв'язаний поліетилен
- Товщина: 2 см
- Форма: прямокутник
- Коефіцієнт теплоізоляції R-value: 2.0
- Розміри: 183*51*2 см
- Розмір в упаковці: 51*13*14 см
- Вага: 410 гр
Умови догляду
Зберігайте подалі від обігрівальних приладів та інших джерел тепла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Therm-a-Rest |
| Вага | 410 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 183 см |
| Колір | Синій |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 51 см |
- Ціна: 3 848 ₴


