
Коврик туристичний Terra Incognita Practik 5.0 зелений, 5 см, легкий і міцний
- В наявності
- Код: 1-4823081506072
2 789 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок Terra Incognita Practik 5.0 зелений
Самонадувний килимок Terra Incognita Practik 5 - термоізоляційний компактний килимок товщиною 5 см для туристичних походів. Він забезпечує комфортний відпочинок під час подорожей завдяки своїм високим експлуатаційним характеристикам.
Ключові характеристики
- Матеріал: Верх - 30D поліестер еластична тканина, TPU ламінат
- Наповнювач: Пінополіуретан (щільність 21 кг/м³)
- Низ: 75D поліестер понджі, TPU ламінат
- Розмір: 183 см × 51 см × 5 см
- Вага (min/max): 1,08 – 1,13 кг
- Клапан: Латунь 1 шт.
- Упаковка: 18 см × 53 см
- Колір: Зелений
Докладні технічні дані
Ультраміцне, легке та тонке покриття TPU, нанесене зсередини, та рельєфна поверхня пінополіуретанового наповнювача забезпечують надійну герметичність, оптимальну вагу та об'єм килимка. Еластична поліестерова тканина верхньої поверхні підвищує комфортність і гарантує приємний контакт з тілом. Стійка до зношування тканина дна запобігає ковзанню килимка та збільшує термін експлуатації. Килимок комплектується чохлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Вага | 1.08 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 183 см |
| Колір | Зелений |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 50 мм |
| Ширина | 51 см |
| Щільність матеріалу | 21 кг/м3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | polyester |
- Ціна: 2 789 ₴

