
Килимок самонадувний Terra Incognita Camper 3.8 см зелений для туризму, легкий і міцний.
- В наявності
- Код: 1-4823081504443
2 307 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коврик Terra Incognita Camper 3.8 зелений
Коврик самонадувний термоізоляційний Terra Incognita Camper товщиною 3.8 см ідеально підходить для туристичних походів. Він поєднує в собі легкість, міцність і комфорт, що робить його незамінним елементом спорядження для любителів активного відпочинку.
Ключові характеристики:
- Матеріал верху: 75D Polyester Honey Rip Stop
- Внутрішнє покриття: TPU
- Наповнювач: Пінополіуретан (щільність 18кг/м³)
- Матеріал дна: 100D Oxford DITE
- Вентиль: латунний
- Розміри: 183 × 63 × 3.8 см
- Упаковка: 17 × 65 см
- Вага (min/max): 1,29 – 1,36 кг
- Колір: зелений
- Форма: прямокутна
Докладні технічні дані:
Коврик оснащений надійним латунним клапаном і комплектується транспортувальним чохлом. Ультраміцне, легке і тонке нанесене зсередини покриття TPU забезпечує надійну герметичність, оптимальну вагу і об'єм коврика. Рельєфна поверхня пінополіуретанового наповнювача підвищує комфортність. Тканина верхньої поверхні HONEY Rip Stop, стійка до зносу, та посилена вплетінням більш міцної нитки тканина дна OXFORD DITE запобігають ковзанню коврика, збільшують строк експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Вага | 1.36 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 183 см |
| Колір | Зелений |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 3.8 мм |
| Ширина | 63 см |
| Щільність матеріалу | 18 кг/м3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | polyester |
- Ціна: 2 307 ₴

