
Коврик самонадувний Terra Incognita Air 2.7 см, зелений, для туризму та альпінізму
- В наявності
- Код: 1-4823081504450
1 941 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок Terra Incognita Air 2.7 зелений
Килимок самонадувний Terra Incognita Air 2.7 - компактний та легкий термоізоляційний килимок товщиною 2.7 см, ідеальний для альпінізму, гірського туризму та велотуризму.
Ключові характеристики
- Колір: Зелений
- Вага: 0,69 – 0,75 кг
- Довжина: 183 см
- Ширина: 51 см
- Товщина: 20-29 мм
- Матеріал: Polyester
- Наповнювач: Пенополіуретан
- Форма килимка: Кокон
Докладні технічні дані
- Матеріал верхньої поверхні: 75D Polyester Honey Rip Stop
- Внутрішнє покриття: TPU
- Наповнювач: Пенополіуретан (щільність 18 кг/м³)
- Матеріал дна: 100D Oxford DITE
- Клапан: латунний
- Розміри: 183 х 51 х 2,7 см
- Упаковка: 16 × 27 см
Килимок оснащений надійним латунним клапаном і комплектується транспортною сумкою. Анатомічна конструкція, ультраміцне і легке покриття, а також ромбічні канали наповнювача забезпечують надійну герметичність і мінімальну вагу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Вага | 0.75 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 183 см |
| Колір | Зелений |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 27 мм |
| Ширина | 51 см |
| Щільність матеріалу | 18 кг/м3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | polyester |
- Ціна: 1 941 ₴

