
Самонадувний килимок Terra Incognita Air 2.7 Lite, зелений, 0.48-0.54 кг, для туризму, з анатомічною конструкцією.
- В наявності
- Код: 1-4823081504467
1 542 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коврик Terra Incognita Air 2.7 Lite зелений
Коврик самонадувальний Terra Incognita Air 2.7 Lite - компактний і легкий термоізоляційний самонадувальний коврик завтовшки 2.7 см ідеальний для альпінізму, гірського туризму, велотуризму. Особливості: Анатомічна конструкція, ультраміцне, легке і тонке покриття TPU, нанесене всередині, а також ромбовидні канали з пінополіуретановим наповнювачем забезпечують надійну герметичність, мінімальну вагу та об'єм коврика. Тканина верхньої поверхні HONEY Rip Stop, стійка до зношування, та зміцнена вплетенням більш міцної нитки тканина дна OXFORD DITE запобігають ковзанню коврика, збільшують термін експлуатації та комфортність. Оснащений надійним латунним клапаном. Коврик комплектується транспортувальним чохлом.
Ключові характеристики
Загальні характеристики
- Матеріал верх - 75D Polyester Honey Rip Stop
- Внутрішнє покриття - TPU
- Наповнювач - Пінополіуретан (щільність 18 кг/м³)
- Матеріал дна - 100D Oxford DITE
- Вентиль: латунь
- Розміри: 122 × 51 × 2,7 см
- Упаковка: 14 × 27 см
- Вага (min/max): 0,48 – 0,54 кг
- Колір: Зелений
- Довжина коврика, см: Менше 170
- Матеріал: Polyester
- Товщина коврика, мм: 20-29
- Форма коврика: Кокон
- Ширина, см: 51
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Вага | 0.54 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 27 мм |
| Ширина | 51 см |
| Щільність матеріалу | 18 кг/м3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | polyester |
- Ціна: 1 542 ₴

