
Велосипед Merida BIG.SEVEN 60-2X 27,5 дюймів, для крос-контрі, алюміній, комфортна їзда
- Немає в наявності
- Код: 1-19787
32 240 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велос
ипед 27,5" Merida BIG.SEVEN 60-2X SILK PURPLE(CHAMPANGE)Велосипед Merida BIG.SEVEN 60-2X - це ідеальний вибір для любителів крос-кантрі, що має технологічну раму та надійне обладнання початкового рівня. Цей гірський велосипед підійде активним людям, які шукають якісний байк за розумною ціною.
Ключові характеристики
Основні параметри
- РАМА: BIG.SEVEN TFS III, матеріал: алюміній
- Передня манетка: Shimano ST-EF505-2L
- ВИЛКА: Rock Shox Judy TK Coil 100mm, з можливістю блокування, 42mm offset, 27.5x2.25" макс. розмір колеса
- Передній тормоз: Shimano ST-EF505 BR-MT200 гальмівний супорт
- Задній тормоз: Shimano ST-EF505 BR-MT200 гальмівний супорт
- РУЛЕВА КОЛОНКА: MERIDA M2345
- РУЛЬ: MERIDA CC, матеріал: алюміній, ширина 690mm, 15mm підйом
- ВИНОС РУЛЯ: MERIDA CC, матеріал: алюміній, діаметр 31.8mm, кут нахилу 6°, довжина: 70 mm-XS/S, 80 mm-M, 90 mm-L
- Передній перемикач: Shimano FD-M2020-TS [2s]
- Задній перемикач: Shimano RD-M370
- Задня манетка: Shimano ST-EF505
- Підсідельний штир: MERIDA CC, матеріал: алюміній, діаметр 30.9mm, 15mm setback
- Сідло: MERIDA Sport comfort
- Цеп: KMC M99
- Система: Shimano MT101-2, 36-22 зубів, 170 mm-XS/S, 175 mm-M/L
- Касета: Shimano CS-HG200, 11-32 зуби, 9 швидкостей
- Каретка: Shimano BB-UN100
- Шатуни: 170 mm-XS/S, 175 mm-M/L
- Педалі: VP VPE-891
- Передня втулка: Shimano TX505, 100x9mm, 32 спиці, Centerlock
- Задня втулка: Shimano TX505, 135x9mm, 32 спиці, Centerlock
- Обода: MERIDA CC, 17mm внутрішньої ширини, матеріал: алюміній
- Спиці: чорна сталь
- Передня покришка: MERIDA K1080 27.5x2.2" wire
- Задня покришка: MERIDA K1080 27.5x2.2" wire
- Ротори: Shimano RT10, 160 mm
- Вага: 13,7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merida |
| Вага | 13.7 кг |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 13.7 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Розмір рами | S (150-165 см) |
| Стать | Унісекс |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Характеристики електровелосипеда | |
| Зарядний пристрій | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перемикання швидкостей | переднє перемикання швидкостей;заднє перемикання швидкостей |
- Ціна: 32 240 ₴

