
Рюкзак Osprey Dyna 6 для бігу жіночий, 6 л, зелений, з флягами 500 мл
- Немає в наявності
- Код: 1-009.2910
6 395 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Osprey Dyna 6 verdigris green
Жіночий рюкзак-жилетка Osprey Dyna об'ємом 6 літрів для бігу — це ідеальне рішення для пробіжок по місту, марафонів та забігів в горах. Приємність цієї моделі полягає в тому, що в комплект входять дві фляги Hydraulics по 500 мл. Два грудних ремені дозволяють максимально адаптувати рюкзак під себе, а безліч кишень для перекусів і місце для трекінгових палок роблять його незамінним під час забігів. Dyna 6 — це оновлений рюкзак, який дарує спортсменці легкий доступ і комфорт.
Використання
Біг по місту, забіги в горах, трейлранінг, марафони.
Особливості
- Жіноча версія
- Дві фляги Hydraulics по 500 мл у комплекті
- Два сітчастих відділення для фляг
- Грудні ремені дозволяють максимально підлаштувати рюкзак під себе
- Кишеньки для перекусів
- Місце для трекінгових палок
- Кишеня для телефону
- Передня кишеня з еластичної сітки (можна заховати вітровку)
- Свисток
Характеристики
- Матеріал: 320Gr Nylon Stretch Mesh
- Об'єм: 6 л
- Розмір: 36х36х12 см
- Вага: 400 г
- Колір: Зелений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osprey |
| Вага | 400 г |
| Висота | 36 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 12 см |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 6 л |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Спортивний |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | Фронтальний;Бічні;Верхній |
| Особливості | Грудна стяжка;Петлі для трекінгових палиць |
- Ціна: 6 395 ₴




