
Складне кемпінгове крісло Base Camp Rest з розкладним столиком, 110 кг
- В наявності
- Код: 1-BCP 10508
2 479 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складне кемпінгове крісло Base Camp Rest Сіре/Коричневе
Складне крісло зі столиком BaseCamp Rest з максимальною вантажопідйомністю до 110 кг — це ідеальне рішення для комфортного відпочинку на природі. Інтегрований розкладний столик з підсклянником дозволяє розмістити під рукою напої, ласощі та гаджети, що робить використання крісла особливо зручним. Також ця модель стане чудовим подарунком для рибалки, оскільки на столику достатньо місця для приманки та інших необхідних аксесуарів.
Ключові характеристики
Загальні дані
- Максимальна вантажопідйомність: 110 кг
- Матеріал каркасу: алюміній, пластик
- Матеріал основи: тентова тканина (нейлон, поліестер) 600D
- Довжина: 41 см
- Ширина: 61 см
- Висота: 92 см
- Розміри в складеному вигляді: 92х52 см
- Вага: 3,69 кг
Особливості
- Вбудований розкладний столик з підсклянником
- М'яка підкладка у верхній частині спинки
- М'які накладки на підлокітниках
- Пластикові накладки на ніжках для захисту підлоги та стійкості на нерівній поверхні
- Міцний каркас та матеріал оббивки
- Тканина не накопичує вологу, легко чиститься
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaseCamp |
| Вага | 3.69 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 92 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Глибина стільця | 61 мм |
| Колір | Сірий |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 61 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса (опор) | алюміній, пластик |
| Ширина | 61 |
- Ціна: 2 479 ₴





