
Палатка Salewa SIERRA LEONE II двомісна, сірий, 2 входи, 5000 мм водонепроникність
- Немає в наявності
- Код: 1-5624 5315
17 645 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Salewa SIERRA LEONE II сірий
Намет двомісний серії екстрим Salewa Sierra Leone II з двома тамбурами призначений для використання в особливо складних експедиційних та високогірних умовах. Конструкція стійка до сильного вітру та пошита з надійних матеріалів, що робить намет відмінним вибором для різних погодних умов. Просторий і міцний, він відрізняється малими вагою та компактністю. Круті бокові стінки забезпечують більше простору всередині намету, а проста та стійка конструкція робить його підходящим для будь-яких погодних умов. Намет швидко встановлюється, а завдяки новому фіксатору для дуг його може встановити всього одна людина.
Ключові характеристики
- Вмістимість: 2
- Кількість входів: 2
- Вітроустійкість: мінімум 100 км/год
- Кількість вентиляційних отворів: 2
- Вага: 2,9 кг
- Підлога: 70D Нейлон Ripstop, 5000 мм
- Внутрішній намет: 66D Полиестер Ripstop
- Зовнішній тент: 50D Полиестер Ripstop, 3000 мм
- Дуги: 4 x 7001 T6 алюміній 8.5 мм
- Кілочки: алюмінієві, 16 шт 14.5 см
- Натяжки: нейлонові
- Розмір в упакованому вигляді: 40 х 20 см
- Висота внутрішнього намету: 1.06 м
- Ширина внутрішнього намету: 120 см
- Довжина внутрішнього намету: 210 см
- Площа внутрішнього намету: 2.52 м²
- Ширина тамбура: 50 см та 70 см
Особливості
- Швидко встановлюється
- Розширені натяжки
- Вхід захищено від дощу
- Підвісна поличка
- Вхід легко відкривається
- Нейлонові гачки з стійкістю до холодних температур
- Вентиляція на блискавці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salewa |
| Колір | Сірий |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 2 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Експедиційні |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Купол |
| Вага | |
| Вага | 2.51 кг |
| Мінімальна вага | 2.51 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 1.06 см |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Кількість дуг | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Весна, Літо, Осінь |
- Ціна: 17 645 ₴







