
Трекінгові палиці Pinguin Shock FL/TL Foam 63-135 см, амортизація Anti-Shock, синій
- В наявності
- Код: 1-PNG 812152
2 625 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трекінгові палиці Pinguin Shock FL/TL Foam Синій
Трекінгові телескопічні палиці Pinguin Shock FL/TL Foam, завдовжки від 63 до 135 см, ідеально підходять для походів по різних рельєфах — як по літніх, так і по засніжених горах. Ці трисекційні палиці оснащені амортизаційною системою anti-shock і двома типами замків, що робить їх використання ще більш зручним.
Ключові характеристики
- Пружинна система Antishock для додаткової амортизації на твердій поверхні (наприклад, каміння)
- Зажимна система FastLock на верхньому коліні і TwistLock на нижньому коліні
- Подовжена рукоятка з піни EVA, яка відмінно поглинає удари і стійка до УФ-випромінювання
- Регульовані ремінці на зап’ясті
- В комплекті кільця для ґрунту і "сніжинки"
Докладні технічні дані
- Матеріали: труби - алюміній 7075, ручка - EVA, наконечник - карбід вольфраму
- Вага: 243 г / 1 палиця
- Розміри: 63 - 135 см
- Діаметр трубок: 16/14/12 мм
- Діаметр кілець: 53 мм і 80 мм
- Колір: Синій
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pinguin |
| Вага | 243 г |
| Вікова група | Доросла |
| Довжина палиці | Регульована |
| Колір | Синій |
| Кількість секцій палиці | 3 |
| Максимальна довжина | 135 см |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал накінечника | Карбід Вольфрама |
| Матеріал ручки | ЕВА |
| Механізм фіксації | Комбінований |
| Мінімальна довжина | 63 см |
| Стан | Новий |
| Темляк | Знімний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина палиці (см) | 63-135 см |
| Особливості палиці | Антишок;Подвійний фіксатор |
- Ціна: 2 625 ₴







