
Жіночий велосипед Liv Tempt 3 27,5" з алюмінієвою рамою та дисковими гальмами чорний
- Немає в наявності
- Код: 1-2201125125
28 140 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед 27,5" Liv Tempt 3 металевий чорний
Жіночий велосипед Liv Tempt 3 - потужний і витривалий байк для справжніх амазонок. Дискові гідравлічні гальма не підведуть вас навіть на слизькій дорозі, гарантуючи точний і своєчасний відгук на команду. Основний компонент цієї моделі – високоякісна алюмінієва рама з технологією ALUXX-Grade Aluminum, disc. Кола оснащені фірмовими покришками, зручними для катання по міському асфальту та дачним стежкам. Спортивне сидіння Liv Sport чітко регулюється і захищає від натертостей і забоїв. Для вибору передач використовується перемикач Shimano.
Ключові характеристики
- Рама: ALUXX-Grade Aluminum, disc
- Вилка: SR Suntour XCE, QR, сталева стойка
- Діаметр коліс: 27.5"
- Тип гальма: Дискові гідравлічні
- Колір: Чорний
- Амортизація: Хардтейл (без заднього амортизатора)
- Кількість швидкостей: 16
Докладні технічні дані
- Вилка: XS: 80mm хід (27.5), S: 100mm хід (27.5) / 100mm хід (29)
- Руль: Giant Connect Trail, 31.8mm
- Грипси: Giant Sole-O
- Винос: Giant Sport, 7 градусів
- Підсідельний штир: Giant Sport, 30.9
- Сидіння: Liv Sport
- Педалі: MTB з захистом
- Манетки: microSHIFT, 2x8
- Передній перемикач: microSHIFT FD-M282
- Задній перемикач: Shimano Altus M310
- Гальма: Tektro HDC TKD 149, гідравлічні
- Касета: Shimano Deore HG200, 12x32
- Ланцюг: KMC 8.3
- Система: Shimano FC-M315, 22/36
- Обода: Giant GX03V 29 або 27.5, сплав, подвійна стінка, 21mm внутрішня ширина
- Втулки: сплав, ущільнене підшипник
- Спиці: нержавіюча, 14g
- Покришки: Kenda Booster 27.5"
- Додатково: максимальний розмір шини 2.4"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лів |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Хардтейл (без заднього амортизатора) |
| Вилка | SR Suntour XCE, QR, steel steerer |
| Втулки | alloy, sealed bearing |
| Винос | Giant Sport, 7-degree |
| Діаметр коліс | 27,5 |
| Задня перекидка | Shimano Altus M310 |
| Каретка | cartridge |
| Касета | Shimano Deore HG200, 12x32 |
| К-ть швидкостей велосипеда | 16 |
| Матеріал рами велосипеда | Алюміній |
| Обода | Giant GX03V 27.5 |
| Педалі | MTB caged |
| Передня перекидка | microSHIFT FD-M282 |
| Перемикачі | microSHIFT, 2x8 |
| Покришки | Kenda Booster 27.5" |
| Рама | ALUXX-Grade Aluminum, disc |
| Кермо | Giant Connect Trail |
| Сідло | Liv Sport |
| Спиці | stainless, 14g |
| Тип гальма | Дискові гідравлічні |
| Гальма | Tektro HDC TKD 149, hydraulic |
| Гальмівні ручки | Tektro TKD 149 |
| Ланцюг | KMC 8.3 |
- Ціна: 28 140 ₴


