
Шатер Terra Incognita Picnic пісочний, вітростійкий, для кемпінгу на 5 осіб
- В наявності
- Код: 1-4823081502524
13 281 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Terra Incognita Picnic пісочний
Максимально просторний та комфортний намет Terra Incognita Picnic для сімейного відпочинку. Додаткові сталеві стійки та захисні штори (не входять в комплект) забезпечать затишок, захист від сонця або дощу. Для більшої вітроустійкості рекомендується натягнути вітрові відтяжки.
Ключові характеристики
- Вмістимість: п’ять місць і більше
- Сезон: літо, весна, осінь
- Каркас: сталевий
- Діаметр дуг: 19 мм
- Наружний тент: 185T Polyester
- Водонепроникність PU, мм: 3000
- Кількість шарів: одношаровий
- Розмір: 420 x 365 x 230 см
- Розмір в упаковці: 1000 x 200 мм
- Вага: 15.9 кг
Детальні технічні дані
- Кількість входів: 2
- Кількість кімнат: 1
- Матеріал тенту: Поліестер
- Призначення: Кемпінгові
- Стан: Нове
- Тип виробу: Тент
- Форма: Намет
- Колір: Пісочний
- Ширина: 210 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Колір | Пісочний |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 5 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент-шатер |
| Форма | Намет |
| Вага | |
| Вага | 15.9 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 230 см |
| Ширина | 210 см |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 1000 см |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Діаметр | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас палатки/тента | Сталевий |
- Ціна: 13 281 ₴








