
Кемпінгова палатка Terra Incognita Toprock 4, всесезонна, з 2 входами, зелена, 6000 мм водостійкість
- В наявності
- Код: 1-4823081502579
16 604 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Намет Terra Incognita Toprock 4 зелений
Вмістка всесезонна палатка Terra Incognita Toprock 4 на стійкому каркасі з чотирьох зовнішніх дуг ідеально підходить для екстремальних походів. Спальне місце розраховане на 4 осіб, а за потреби може вмістити й 5-у.
Ключові характеристики:
- Кількість осіб: 4
- Кількість входів: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість тамбурів: 2
- Тип виробу: Палатка - тент
- Форма: Полусфера
- Колір: Зелений
- Вага повного комплекту: 5,57 кг
- Вага (без кілочків і упаковки): 5,09 кг
- Розмір упаковки: 20 x 45 см
Докладні технічні дані:
- Зовнішній тент: 40D/240Т Нейлон Двосторонній Ріп-Стоп 6000 мм СИЛІКОН
- Внутрішня палатка: 210T Поліестер Ріп-Стоп
- Підлога: 190T Нейлон 10000 мм
- Каркас: Alu (алюміній), Ø 8.5/9.5мм
- Кількість дуг: 4
- Водостійкість дна: 10000 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 6000 мм вод. ст.
- Висота: 120 см
- Довжина: 220 см
- Ширина: 215 см
- Особливості: проклеєні шви, захисна спідниця
- Матеріал тенту: Поліестер
- Сезон: Всесезонний
- Стан: Нове
Жорстка основа виконана з легкого сплаву алюмінію. Конструкція складається з 4 дуг, розташованих таким чином, щоб утворити симетричний купол у формі полусфери. Верхній тент формує два протилежні тамбури з оформленою широкою дверю. На зовнішніх стінах піднімаються 4 клапани вентиляції, які будуть дуже корисними, коли місткість палатки повністю укомплектована. Добре налаштована вентиляція не лише сприяє припливу свіжого повітря, але й бореться з утворенням конденсату. Матеріал верхнього щільного шару, просиликонений нейлон подвійного плетіння ріп-стоп, є одним з найміцніших і легких тканин для експедиційних палаток. Вогнестійке покриття допомагає впоратися з мікропожежами. Силікон у складі тенту захищає від ультрафіолету та підвищує водонепроникність до 6 тисяч мм. Внутрішня палатка прошита з повітропроникного поліестеру ріп-стоп, а стійка до механічних пошкоджень підлога виготовлена з практичного сверхводонепроникного нейлону. Наявність поліуретанового покриття підвищує водостійкість до 10 тисяч мм. Як фурнітура використані витривалі блискавки YKK. Екстремальне призначення переносного житла підтверджує снігова спідниця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Експедиційні |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 5.57 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 6000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 215 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 16 604 ₴








