
Палатка Terra Incognita Olympia 4: Чотиримісний кемпінговий намет з трьома входами та водостійкістю 5000 мм
- В наявності
- Код: 1-4823081502500
14 276 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Намет Terra Incognita Olympia 4 пісочний
Максимально комфортний чотиримісний намет Terra Incognita Olympia 4 для сімейного відпочинку та кемпінгу.
Особливості
Просторий передній тамбур має три входи, і в ньому можна вмістити стіл, стільці та кемпінгову кухню. Додатковий задній вхід у спальні приміщенні забезпечує ефективну вентиляцію. Для більшого затишку та комфорту можна прикріпити додаткову підлогу в тамбур (входить до комплекту). Конструкція дозволяє використовувати тент без спального приміщення як їдальню, склад або базовий намет.
Комплектація
У комплект намету входять дві сталеві стійки висотою 1,7 м (діаметром 16 мм). З їхньою допомогою за необхідності є можливість фіксувати вхід у тамбур як накриття від сонця тощо.
Характеристики
- Кількість людей: 4
- Проклеєні шви
- Знімна підлога
- Зовнішній тент: 185T Polyester 3000 мм
- Внутрішній намет: 190T Polyester
- Підлога: 150D Polyester Oxford 5000 мм
- Кількість входів: 2
- Каркас: Fib (скловолокно), Ø 11,0/12,5 мм
- Кількість дуг: 3
- Вага (повний комплект): 12,29 кг
- Розмір упаковки: 25 x 75 см
- Кольори: пісочний
- Водостійкість дна: 5000 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 3000 мм вод. ст.
- Висота: 190 см
- Довжина: 240 см
- Ширина: 220 см
- Кількість кімнат: 3
- Кількість шарів: Двошаровий
- Кількість тамбурів: 3
- Матеріал тенту: Поліестер
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Універсальний
- Стан: Нове
- Тип виробу: Намет - тент
- Форма: Полусфера
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Кількість входів | 4 |
| Кількість кімнат | 3 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість тамбурів | 3 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Пісочний |
| Вага | |
| Вага | 12.29 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 190 см |
| Довжина | 240 см |
| Ширина | 220 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 14 276 ₴





