
Палатка Terra Incognita Oazis 5 для кемпінгу, двошарова, хаки, на 5 місць
- В наявності
- Код: 1-4823081503347
12 212 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намёт Terra Incognita Oazis 5 хаки
Тридцяти сезонна палатка для кемпінгу Terra Incognita Oazis 5 - висококласна сімейна п'ятимісна палатка для тривалого відпочинку. Просторий і високий тамбур ідеально підходить для розміщення речей, спорядження або організації кемпінгової кухні. Конструкція дозволяє використовувати тент без спального приміщення. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню та забезпечують ідеальну вентиляцію. Встановлення палатки швидке та просте.
Ключові характеристики
- Кількість осіб: 5
- Зовнішній тент: 185T Polyester 3000 мм
- Внутрішня палатка: 190T Polyester
- Підлога: 150D Polyester Oxford 5000 мм
- Кількість входів: 2
- Каркас: Fib (скловолокно)
- Кількість дуг: 3
- Вага (повний комплект): 10,16 кг
- Розмір упаковки: 34 × 60 см
- Колір: хаки
Докладні технічні дані
- Водостійкість дна: 5000 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 3000 мм вод. ст.
- Висота: 195 см
- Довжина: 260 см
- Ширина: 220 см
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двоїний
- Кількість тамбурів: 2
- Матеріал тенту: Поліестер
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Всесезонний
- Стан: Новий
- Тип виробу: Палатка - тент
- Форма: Полубочка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Напівбочка |
| Колір | Хакі |
| Вага | |
| Вага | 10.16 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 195 см |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 220 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 12 212 ₴








