
Намет Terra Incognita Ksena 3 для 3-4 осіб, двошаровий, зелений, водонепроникний, з двома входами
- В наявності
- Код: 1-4823081500414
8 018 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Намет Terra Incognita Ksena 3 зелений
Конструкція намету Terra Incognita Ksena 3 дозволяє встановлювати тент без спального приміщення, а також забезпечує просту та швидку збірку і розбірку всього намету. Великий і зручний передній тамбур для спорядження. Два входи надають можливість прямого доступу до спального приміщення і забезпечують ідеальну вентиляцію.
Ключові характеристики
- Кількість осіб: 3-4
- Кількість входів: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість тамбурів: 1
- Кількість дуг: 3
- Матеріал тента: Поліестер
- Тип виробу: Намет - тент
- Форма: Купол
- Сезон: Власезонний
- Стан: Новий
- Колір: Зелений
Подробиці технічних даних
- Зовнішній тент: 185T Polyester Rip Stop 4000 мм
- Внутрішній намет: 210T Polyester Rip Stop
- Підлога: 190T Nylon 8000 мм
- Вага (без кілочків і упаковки): 4,45 кг
- Вага (повний комплект): 5,00 кг
- Розмір упаковки: 22 х 45 см
- Висота: 125 см
- Довжина: 220 см
- Ширина: 205 см
- Дуги: Волокно скла, Ø 8,5 мм
- Водостійкість дна: 8000 мм вод. ст.
- Водостійкість тента: 4000 мм вод. ст.
Особливості
Каркас складається з ламінованого волокна скла, легкого, але достатньо міцного, щоб протистояти тиску вітру. Два окремі входи роблять спільне проживання комфортним і допомагають провітрювати спальний відсік. Дверцята спеціально викроєні з більш тонкого матеріалу, щоб не заважати циркуляції повітря навіть будучи закритими. Перед одним з входів відкривається просторий глибокий тамбур, де зручно залишати провізію, спорядження та одяг.
Верхній намет викроєний з поліестеру міцного плетення з водовідштовхувальними властивостями, завдяки чому всередині нижнього намету сухо і тепло в будь-яку погоду. Шви обробляються спеціальним герметиком, щоб виключити промокання. Матеріал також добре справляється з променями літнього сонця, тому лежачи під тентом, ви відчуваєте тільки свіжість і комфорт. На випадок екстремальних ситуацій тент пропитаний вогнестійким складом. Дихаючі властивості нижнього намету не дають скупчуватися конденсату. Конструкція інтуїтивно просто збирається за кілька хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Купол |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 5 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 125 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 205 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 8 018 ₴







