
Палатка Terra Incognita Ksena 2 зелена для 2-3 осіб, двошарова, вітростійка
- В наявності
- Код: 1-4823081500438
7 093 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Намет Terra Incognita Ksena 2 зелений
Конструкція намету Terra Incognita Ksena 2 дозволяє встановлювати тент без спального приміщення, а також забезпечує просту і швидку збірку та розбірку всього намету. Великий і зручний передній тамбур для спорядження. Два входи дають можливість прямого доступу до спального приміщення і забезпечують ідеальну вентиляцію.
Ключові характеристики
- Кількість людей: 2-3
- Тип виробу: Намет - тент
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Всесезонний
- Стан: Нове
- Колір: Зелений
Подробиці технічних даних
- Кількість входів: 2
- Каркас: Fib (фіброґлас), Ø 8,5 мм
- Кількість дуг: 3
- Вага (без кілочків і упаковки): 3,97 кг
- Вага (повний комплект): 4,50 кг
- Розмір упаковки: 20 x 45 см
- Зовнішній тент: 185T Polyester Rip Stop 4000 мм
- Внутрішній намет: 210T Polyester Rip Stop
- Підлога: 190T Nylon 8000 мм
- Водовідштовхувальність дна: 5000 мм вод. ст.
- Водовідштовхувальність тента: 4000 мм вод. ст.
- Висота: 115 см
- Довжина: 220 см
- Ширина: 150 см
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість тамбурів: 1
Каркас складається з ламінованого фіброґласу, легкого, але досить міцного, щоб протистояти тиску вітру. Два окремі входи роблять спільне проживання комфортним і допомагають провітрювати спальний відсік. Дверцята спеціально викроєні з більш тонкого матеріалу, щоб не заважати циркуляції повітря навіть будучи закритими. Перед одним із входів відкривається просторий глибокий тамбур. У відкритому вигляді його полог-двері підтягуються до допоміжної дуги каркасу, яка утворює навіс. На кожній з бічних стінок є по трикутному віконцю, затягнутому прозорою плівкою. У тамбурі зручно залишати провіант, спорядження та одяг. Верхній намет викроєний з поліестеру міцного плетіння з водовідштовхувальними властивостями, завдяки чому всередині нижнього намету сухо і тепло в будь-яку погоду. Шви обробляються спеціальним герметиком, щоб виключити промокання. Матеріал також добре справляється з променями літнього сонця, тому лежачи під тентом, ви відчуваєте лише свіжість і комфорт. На випадок екстремальних ситуацій тент просочений вогнестійким складом. Дихаючі властивості нижнього намету не дають скапуватися конденсату. Конструкція інтуїтивно просто збирається за лічені хвилини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Купол |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 4.5 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 115 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 150 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 7 093 ₴








