
Кемпінгова палатка Terra Incognita Grand 5 для 5 осіб, все seasons, піщаного кольору, з тамбуром і вентиляцією
- В наявності
- Код: 1-4823081500247
13 696 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Terra Incognita Grand 5 піщаний
Великий комфортний намет Terra Incognita Grand 5 для тривалого сімейного відпочинку протягом всього року. Умовно намет складається з двох частин: велика спальня для п’яти-шести осіб та просторий тамбур з навісом, який може використовуватися для зберігання речей, спорядження або розміщення польової кухні. Ефективна вентиляція завдяки великому входу та спеціальним віконцям запобігає скупченню конденсату всередині приміщення. Відкидні двері тамбура можуть використовуватися як навіс, а конструкція намету Terra Incognita Grand 5 дозволяє використовувати зовнішній тент автономно без внутрішньої спальні. Такий намет на природі - запорука якісного відпочинку та здорового сну для всієї родини!
Ключові характеристики
- Кількість осіб: 5
- Проклеєні шви
- Зовнішній тент: 185T Polyester 3000 мм
- Внутрішній намет: 190T Polyester
- Підлога: 150D Polyester Oxford 5000 мм
- Кількість входів: 2
- Каркас: Fib (скловолокно), 9.5/11.0мм
- Кількість дуг: 4
- Вага (повний комплект), кг: 10,77
- Розмір упаковки, см: 23 x 55
- Колір: піщаний
Докладні технічні дані
- Вага: 10.22 кг
- Водостійкість підлоги: 5000 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 3000 мм вод. ст.
- Висота: 200 см
- Довжина: 260 см
- Ширина: 260 см
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошаровий
- Кількість тамбурів: 1
- Матеріал тенту: Полиестер
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Всі сезони
- Стан: Новий
- Тип виробу: Намет - тент
- Форма: Купол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Колір | Пісочний |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 5 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Купол |
| Вага | |
| Вага | 10.22 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 200 см |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 260 см |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
- Ціна: 13 696 ₴








