
Палатка Terra Incognita Bravo 4 Alu для 4 осіб, водонепроникна, зелена, з 2 входами та тамбуром.
- В наявності
- Код: 1-4823081500483
12 980 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Terra Incognita Bravo 4 Alu зелений
Простора і комфортна чотиримісна палатка Terra Incognita Bravo 4 Alu з об’ємним тамбуром для багатоденних пікніків, пішого туризму та походів у гори. Стійка конструкція з чотирьох зовнішніх дуг дозволяє встановлювати тент без спальнею, а також забезпечує просту і швидку зборку та розборку всієї палатки. Для більшого комфорту можна пристегнути додатковий підлогу в тамбур (входить у комплект). Великий і зручний передній тамбур для спорядження. Два входи забезпечують прямий доступ до спальні та ідеальну вентиляцію.
Ключові характеристики
- Кількість осіб: 4
- Кількість входів: 2
- Матеріал тенту: Поліестер
- Колір: зелений
Докладні технічні дані
- Зовнішній тент: 185T Polyester Rip Stop 4000 мм
- Внутрішня палатка: 210T Polyester Rip Stop
- Підлога: 190T Nylon 8000 мм
- Каркас: Alu (алюміній), Ø 8.5/9.5 мм
- Кількість дуг: 4 (3 аркові та 1 поздовжня)
- Вага (без колишків та упаковки): 4,94 кг
- Вага (повний комплект): 5,93 кг
- Розмір упаковки: 22 x 45 см
- Висота: 130 см
- Довжина: 220 см
- Ширина: 205 см
- Кількість кімнат: 2
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість тамбурів: 1
- Водостійкість дна: 8000 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 4000 мм вод. ст.
- Стан: Нове
- Тип виробу: Палатка - тент
- Форма: Прямокутна
- Сезон: Універсальний
- Особливості: проклеєні шви, знімна підлога
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Кількість входів | 3 |
| Кількість кімнат | 2 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість тамбурів | 3 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 5.93 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 205 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 12 980 ₴






