
Сонцезахисні окуляри Julbo SPARK GRIS TRANS SP3CF для жінок, категорія 3, фотохромні лінзи
- В наявності
- Код: 1-J5291120
4 620 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo SPARK GRIS TRANS SP3CF
Спортивні сонцезахисні окуляри Julbo SPARK SP3CF - це те, що потрібно для жінок, яким потрібна одна пара елегантних сонцезахисних окулярів з високими характеристиками. Технічний місток і заушники гарантують, що вони залишаться на місці, а ідеальне зір, забезпечуване нашими фотохромними лінзами, означає, що у вас є пара дуже універсальних окулярів.
Ключові характеристики
- Гнучка амортизуюча вставка на містку.
- Зігнуті дужки: ергономічний профіль для хорошого зчеплення з обличчям і головою.
- Grip Tech: ексклюзивний м’який комфортний матеріал дужок, який не прилипає до волосся, забезпечуючи ідеальне зчеплення та комфорт.
- Лінза категорії 3 - полікарбонатна лінза (коефіцієнт пропускання видимого світла: 12%) з кольоровим дзеркальним покриттям (Color Flash): покращує фільтрацію видимого світла, надаючи лінзі дзеркальний ефект. Універсальний об'єктив, підходящий для всіх цілей.
Докладні технічні дані
- Висота лінзи: 46 мм
- Місток: 13 мм
- Довжина дужок: 140 мм
- База: 6
- Ширина лінзи: 54 мм
- Вага: 25 г
- Захист від сонця: кат.3
- VLT (пропускання видимого світла): 12%
- Матеріал: Полікарбонат
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Julbo |
| Градієнти | Ні |
| Колір | Сірий |
| Колір лінз | Сірий |
| Матеріал оправи | Полікарбонат |
| Оптичне покриття | Дзеркальне |
| Поляризація | Ні |
| Складна оправа | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Форма | Прямокутна |
| Фотохромні | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри | |
| Вага | 25 г |
| Висота лінзи | 46 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Загальна ширина | 54 мм |
| Ширина лінзи | 54 мм |
- Ціна: 4 620 ₴






