
Сонцезахисні окуляри Julbo Renegade MAT BLACK з фотохромними лінзами 2-3
- В наявності
- Код: 1-J4993314
7 524 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo RENEGADE MAT BLACK ZLF
Спортивні сонцезахисні окуляри Julbo Renegade для будь-якого виду активності та людей, чия життя нерозривно пов'язує місто та природу. Урбаністичний дизайн буде на місці на жвавій вулиці, а завдяки вбудованим передовим технологіям і лінзам від світового лідера Julbo можна сміливо поринути у світ пригод без зміни окулярів. Ергономічний профіль і широка облямівка забезпечують захист очей з усіх сторін та надійну фіксацію. Додатково дужки покриті пристосованим, але приємним до тіла матеріалом Grip Tech. Сонцезахисні окуляри Julbo Renegade постачаються в різних кольорах з фотохромними поляризаційними полімерними лінзами REACTIV All Around 2-3.
Особливості
- Ергономічна облямівка та оброблені дужки, завдяки яким окуляри не зсуватимуться з обличчя навіть при сильній трясці.
- Ексклюзивний м'який матеріал в скроневій зоні – не напрягає, не прилипає до волосся.
- М'який матеріал на мості носа.
- Широкий огляд.
Характеристики
Технічні дані
- Висота лінзи: 44 мм
- Міст: 17 мм
- Довжина дужки: 135 мм
- База: 6
- Петлі: немає
- Ширина лінзи: 61 мм
- Маса: 28 г
- Захист від сонця: фотохромна
- Пропускання видимого світла (VLT): 17% - 75%
- Матеріал: NXT
- Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Julbo |
| Градієнти | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Колір | Чорний |
| Колір лінз | Різні кольори |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Оптичне покриття | Багатофункціональне |
| Поляризація | Так |
| Складна оправа | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Форма | Прямокутна |
| Фотохромні | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри | |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Загальна ширина | 61 мм |
| Ширина лінзи | 61 мм |
- Ціна: 7 524 ₴



