
Сонцезахисні окуляри Julbo Renegade Ecailles Noir з фотохромними лінзами 2-3 для активного відпочинку
- Немає в наявності
- Код: 1-J4997314
9 324 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo RENEGADE ECAILLE NOIR RV AA2-3
Спортивні сонцезахисні окуляри Julbo Renegade для будь-якого виду активності були розроблені для людей, чий стиль життя неразривно пов'язує місто і природу. Урбаністичний дизайн буде до місця на жваву вулицю, а завдяки вбудованим передовим технологіям та лінзам від світового лідера Julbo можна буде сміливо зануритися у світ пригод, не змінюючи окулярів. Ергономічний профіль і широка оправа забезпечують захист очей з усіх боків і надійну фіксацію. Додатково дужки покриті зчіпким, але приємним до тіла матеріалом Grip Tech.
Ключові характеристики
- Висота лінзи: 44 мм
- Переносиця: 17 мм
- Довжина дужки: 135 мм
- База: 6
- Петлі: немає
- Ширина лінзи: 61 мм
- Маса Нетто: 35 г
- Захист від сонця: фотохром, поляризація
- VLT (пропускання видимого світла): 9% - 20%
- Матеріал: NXT
- Колір оправи: Сірий
- Змінні лінзи: Немає
- Фотохромна лінза: з фотохромною лінзою
Додаткові особливості
- Ергономічна оправа та обрезинені дужки, завдяки яким окуляри не зісковзують з обличчя навіть при сильній трясці
- Ексклюзивний м'який матеріал в скроневій зоні - не тисне, не прилипає до волосся
- М'який матеріал на переносиці
- Широкий огляд
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Julbo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дужки | 135 мм |
| Матеріал лінзи | NXT |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | з лінзою фотохромной |
| Колір оправи | Сіра |
| Ширина лінзи | 61 мм |
| Ширина носової частини | 17 мм |
- Ціна: 9 324 ₴



