
Спортивні сонцезахисні окуляри Julbo Monterosa 2 з лінзами Spectron 4 для туризму
- В наявності
- Код: 1-J5421219
4 004 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo MONTEROSA 2 ROSE CLAIR SP 4
Спортивні сонцезахисні окуляри Julbo Monterosa 2 для гірського туризму - оновлена версія культової моделі, розробленої для жінок, також підходить для чоловіків з невеликими обличчями. Дизайн повністю перероблено, тепер він більш сучасний і спортивний. На переносиці з'явилася зручна амортизуюча вставка, а на дужках - нековзні елементи, які забезпечують комфортну посадку. Окуляри надійно захищають від сонця завдяки фірмовим ударостійким лінзам Julbo і боковим знімним шторкам.
Ключові характеристики
Технічні дані
- База: 8
- Ширина лінзи: 54 мм
- Висота лінзи: 41 мм
- Ширина переносиці: 15 мм
- Довжина дужки: 125 мм
- Вага: 26 г
- Лінза: Spectron 4
- Захист від сонця: Cat. 4
- VLT (пропускання видимого світла): 5%
- Матеріал: Полікарбонат
Особливості
- Вигнуті дужки: Ергономічний профіль для хорошого зчеплення з обличчям та головою.
- Зачепи Grip Tech: ексклюзивний м'який матеріал на заушниках, який не липне до волосся, забезпечує ідеальне зчеплення та комфорт.
- Grip на переносиці: гнучка, амортизуюча вставка на переносиці.
- Знімні бічні екрани: бічний захист від сонячного світла в екстремальних умовах.
Антиблікове покриття покращує візуальний комфорт, усуваючи сторонні відблиски. Блокує сонячне світло та збільшує ефект фільтра. Рекомендується для занять спортом в умовах сильних відблисків і яскравого сонця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Julbo |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 4 |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал оправи | Полікарбонат |
| Поляризація | Ні |
| Складна оправа | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Прямокутна |
| Фотохромні | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри | |
| Вага | 26 г |
| Висота лінзи | 41 мм |
| Довжина завушника | 125 мм |
| Загальна ширина | 54 мм |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оптичне покриття | Антивідблискове покриття |
| Тип лінз по матеріалу | Polycarbonate |
- Ціна: 4 004 ₴



