
Сонцезахисні окуляри Julbo MonteBianco 2 Blue/Grey SP4 для гірського туризму, захист UV400, полімерні лінзи.
- В наявності
- Код: 1-J5411238
4 004 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo MONTEBIANCO 2 BLUE/GREY SP4
Спортивні сонцезахисні окуляри Julbo MonteBianco 2 для гірського туризму - нове втілення культової моделі для мандрівників. Окуляри отримали більш сучасний, спортивний дизайн, амортизуючу вставку на переніссі та нековзні дужки, завдяки яким вони тепер сидять ще комфортніше і надійніше. Завдяки ударостійким лінзам і знімним бічним шторкам окуляри, як і раніше, надійно захищають від сонця.
Ключові характеристики
- 100% захист від ультрафіолетових променів: A, B, C
- Grip Tech: особливий матеріал дужок не чіпляється за волосся і забезпечує м’яке та щільне прилягання до обличчя
- Nose Grip: гнучка амортизуюча вставка на переніссі
- Знімні бічні шторки: знімні пластикові бічні шторки забезпечують додатковий захист від сонячного світла
- Total Cover: максимальний, всебічний захист від сонячного світла навіть в екстремальних умовах
Подробиці технічних даних
- База: 8
- Ширина лінзи: 56 мм
- Висота лінзи: 43 мм
- Ширина перенісся: 15 мм
- Довжина дужки: 125 мм
- Вага: 28 г
- Лінза: Spectron 4
- Захист від сонця: Cat. 4
- VLT (пропускання видимого світла): 5%
- Матеріал: полікарбонат
Стан - Нове.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Julbo |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 4 |
| Колір | Синій |
| Колір лінз | Синій |
| Матеріал оправи | Полікарбонат |
| Поляризація | Ні |
| Складна оправа | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Прямокутна |
| Фотохромні | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри | |
| Вага | 28 г |
| Висота лінзи | 43 мм |
| Довжина завушника | 125 мм |
| Загальна ширина | 56 мм |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 4 004 ₴



