
Сонцезахисні окуляри Julbo MonteBianco 2 BLACK RV HM2-4 для гірського туризму з фотохромними лінзами 2-4
- В наявності
- Код: 1-J5415014
8 932 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo MONTEBIANCO 2 BLACK RV HM2-4
Спортивні сонцезахисні окуляри Julbo MonteBianco 2 для гірського туризму - нове втілення культової моделі для мандрівників. Окуляри отримали більш сучасний, спортивний дизайн, амортизуючу вставку на переносі і нековзні дужки, завдяки яким вони тепер сидять ще комфортніше і надійніше. Завдяки ударостійким лінзам і знімним бічним шторкам окуляри, як і раніше, надійно захищають від сонця.
Ключові характеристики
Технічні дані
- База: 8
- Ширина лінзи: 56 мм
- Висота лінзи: 43 мм
- Ширина переносиці: 15 мм
- Довжина дужки: 125 мм
- Вага: 28 г
- Лінза: Reactiv High Mountain 2-4 (Cameleon)
- Захист від сонця: Фотохромна Cat. 2-4
- VLT (пропускання видимого світла): 5% - 20%
- Матеріал: Trivex
Особливості
- 100% захист від ультрафіолетових променів: A, B, C
- Grip Tech: особливий матеріал дужок не заплутується в волоссі та забезпечує м'яке і щільне прилягання до обличчя
- Nose Grip: гнучка амортизуюча вставка на переносиці
- Знімні бічні шторки: знімні пластикові бічні шторки забезпечують додаткову захист від сонячного світла
- Total Cover: максимальний, всебічний захист від сонячного світла навіть в екстремальних умовах
Стан - Нове; Колір - Чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Julbo |
| Градієнти | Ні |
| Колір | Чорний |
| Колір лінз | Райдужний |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Оптичне покриття | Багатофункціональне |
| Поляризація | Ні |
| Складна оправа | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Прямокутна |
| Фотохромні | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри | |
| Довжина завушника | 125 мм |
| Загальна ширина | 56 мм |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 2-4 |
| Тип лінз по матеріалу | Trivex |
- Ціна: 8 932 ₴



