
Спальник Kelty Tuck 0 Regular, тепла модель з ThermoPro™ -18°C, для трьох сезонів
- В наявності
- Код: 1-35425620-RR
6 090 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішок Kelty Tuck 0 Regular
Теплий та універсальний спальний мішок Tuck 0 бренду Kelty стандартного розміру. Оновлена модель з наповнювачем ThermaPro™ UltraSynthetic підходить для використання протягом трьох сезонів. Внутрішній простір став на 1.5 см більше, щоб забезпечити комфортний сон в будь-якому положенні. Оснащений інноваційною застібкою-блискавкою Comfort-Tuck, яка дозволяє розстебнути спальник в нижній частині та витягнути ноги для кращої терморегуляції у теплі ночі. Відмінні температурні показники, малий вага та компактний об'єм.
Ключові характеристики
- Температура комфорту: -18°C limit
- Матеріали: 75D polyester Taffeta
- Наповнювач: ThermaPro™ Ultra
- Вага: 2.72 кг
- Розмір: 183 см
- Розмір в упаковці: 23 х 43 см
- Упаковка: чохол зі шнурком
- Колір: Сірий
- Стать: Unisex
- Довжина спальника (зріст): 210 см (185 см)
- Утеплювач спальника: Синтетика
Додаткові особливості
- Наповнювач Thermapro™ зберігає тепло, легко стискається та зберігає свої властивості протягом кількох років активного використання.
- Стегана конструкція гарантує тепло та довговічність.
- В зоні ніг двостороння застібка-блискавка Comfort-Tuck, яка дозволяє витягнути ноги зі спальника, не розстебуючи його повністю.
- Стрічка проти защемлення блискавки вздовж усієї застібки.
- Утеплений капюшон з регулюванням та коміром.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kelty |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Limit Temperature | -18°C |
| Вага спальника | більше 2,0 кг |
| Зовнішній шар | 75D polyester Taffeta |
| Довжина спальника (зростання) | 210 см (185 см) |
| Наповнювач | ThermaPro™ Ultra |
| Стать | Unisex |
| Розмір | 183 см |
| Упакований | 23 х 43 см |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 6 090 ₴




