
Тактичний складний ніж SOG Tac Ops Black Micarta, легкий і міцний, для туризму та полювання
- В наявності
- Код: 1-SOG TO1011-BX
14 952 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Tac Ops Black Micarta
Тактичний складаний ніж SOG Tac Ops - ніж-складник, який має підвищену міцність, краще утримання кромки, вищу стійкість до зносу, зберігаючи при цьому легкість заточування. Він також сподобається мисливцям та туристам.
Особливості
- Добре тримає різальну кромку гострою.
- Насічки на обуху.
- Автоматичне швидке відкриття.
- Ручка Micarta з вставками з нержавної сталі.
- Кліпса для глибокого носіння.
Характеристики
Технічні дані
- Повна довжина: 20,8 см
- Довжина леза: 8,9 см
- Вага: 148 г
- Матеріал леза: S35VN
- Матеріал ручки: Micarta
- Покриття: Чорний титановий нітрид
- Механізм блокування: XR
- Довжина ручки: 11,9 см
- Заточка леза: Двостороння
- Твердіння різального леза: HRC 58
- Тип: Складний
- Колір: Чорний
- Вироблено в США
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Довжина ножа | 208 мм |
| Довжина рукоятки | 119 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | S35VN |
| Матеріал рукоятки | Микарта |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 130 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
- Ціна: 14 952 ₴










