
Ніж SOG SEAL Strike, тактичний, AUS-8, чорний, частково зазубрений, 12,45 см
- В наявності
- Код: 1-SOG SS1003-CP
6 274 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG SEAL Strike Частково зазубрений Чорний TiNi Deluxe Формований Твердий
Ніж нескладний SOG SEAL Strike з фіксованим лезом поєднує в собі всі знання, які SOG здобула за роки практичного застосування, в одному ефектному корпусі. Це якісне лезо з нержавіючої сталі AUS-8 з частковою насічкою — відмінний помічник у польових умовах та пригодах під водою. SEAL Strike — це серйозна справа, що продовжує традицію постачання елітних збройних сил світу. Він постачається зі стандартними жорсткими нейлоновими піхвами або моделлю Deluxe із вбудованим різаком для шнура, одноступеневою точилкою, запальничкою та більшими кріпленнями. Будьте готові з багатофункціональним SEAL Strike.
Ключові характеристики
- Вага: 158,76 г
- Довжина леза: 12,45 см
- Загальна довжина: 24,38 см
- Товщина леза: 0,41 см
- Тип сталі: AUS-8
- Форма леза: Clip Point
- Твердість: 56-58 HRC
- Обробка: Чорний TiNi
- Матеріал рукоятки: Нейлон, посилений склом, і нержавіюча сталь
- Матеріал чохла: Жорсткий формований нейлон
- Заточка: Частково зазубрений
Докладні технічні дані
- Вага: 153 г
- Довжина леза: 124 мм
- Довжина ножа: 225 мм
- Довжина рукоятки: 120 мм
- Заточка леза: Двостороння
- Матеріал леза: AUS-8
- Матеріал рукоятки: Вуглецеве волокно
- Призначення: Туризм
- Поверхня: Матова
- Стан: Новий
- Твердість ріжучого леза: 57 HRC
- Тип: Складний
- Товщина леза: 5 мм
- Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Довжина ножа | 225 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | AUS-8 |
| Матеріал рукоятки | Вуглецеве волокно |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 153 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 124 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
- Ціна: 6 274 ₴








