
Ніж SOG SEAL Pup Elite AUS-8 з напівсеррейторним лезом і кайдексним чохлом
- Немає в наявності
- Код: 1-SOG E37T-K
4 930 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG SEAL Pup Elite з кайдексовим чохлом
Дуже міцний фіксований ніж SOG SEAL Pup Elite з товстим напівсеррейторним лезом з сталі AUS-8. Він здатний витримувати великі навантаження і при цьому довго залишається гострим. Рукоятка зручна, легка, не ковзає і має отвір для темляка. У комплекті чохол з кайдекса, кріплення якого сумісні з системою MOLLE.
Ключові характеристики
- Високоякісна японська нержавіюча сталь з хорошим балансом в’язкості і міцності, здатністю утримувати край і стійкістю до корозії.
- Лезо з серрейтором для легкого обрізання строп.
- Рукоятка з рельєфним ромбоподібним малюнком для надійного захоплення.
- Отвір під темляк.
- Легкий чохол з кайдекса, оснащений кліпсою для ременя, кріпленням під MOLLE, кнопкою та липучкою.
Детальні технічні дані
- Вага: 153 г
- Загальна довжина: 24,13 см
- Довжина леза: 12,32 см
- Товщина леза: 0,48 см
- Тип крайки: напівсеррейторна
- Тип леза: сталь AUS-8
- Покриття: Hardcased Black TiNi
- Форма леза: Clip Point
- Твердость: Rc. 57-58
- Матеріал ручки: Нейлон, армований склом
- Виготовлено в Тайвані
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Довжина ножа | 225 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | AUS-8 |
| Матеріал рукоятки | Вуглецеве волокно |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 153 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 123 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
- Ціна: 4 930 ₴




