
Ніж SOG SEAL FX Tanto Black Cerakote, фіксований, сталь S35VN, тактичний для туризму
- В наявності
- Код: 1-SOG 17-21-02-57
14 151 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG SEAL FX Tanto/Black Cerakote
Нескладний ніж SOG SEAL FX з фіксованим лезом, модель, створена з урахуванням численних відгуків професійних користувачів. Ця частково зазубрена версія американського виробництва, з сталі S35VN та міцної рукоятки з нейлону, армованого скловолокном. SEAL FX, що включає в себе налаштовувану оболонку з кайдекса, є професійним рішенням для фіксованих лезів.
Ключові характеристики
- Вага: 204,12 г
- Довжина леза: 10,92 см
- Загальна довжина: 23,37 см
- Товщина леза: 0,48 см
- Тип сталі: CPM S35VN
- Форма леза: Clip Point
- Твердість: 58-60 HRC
- Обробка: Black Cerakote
- Матеріал рукоятки: 30% GRN
- Матеріал чохла: Kydex
- Заточка: Частково зазубрений
Докладні технічні дані
- Довжина рукоятки: 124 мм
- Заточка леза: Двостороння
- Призначення: Туризм
- Поверхня: Матова
- Стан: Нове
- Тип: З фіксованим клинком
- Товщина леза: 5 мм
- Колір: Чорний
- Категорія: 18101044
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Довжина ножа | 234 мм |
| Довжина рукоятки | 124 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | S35VN |
| Матеріал рукоятки | GRN |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 204 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 109 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | 18101044 |
- Ціна: 14 151 ₴










