
Ніж SOG Gambit Satin 7Cr17MoV, туристичний, з ергономічною рукояткою, 65 мм
- Немає в наявності
- Код: 1-SOG GB1001-CP
1 913 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Gambit Satin
Нескладний ніж SOG Gambit призначений для багаторазового використання, включаючи особистий захист, службові завдання та багато іншого, і розрахований на постійну роботу. Зручний як для прямого, так і для зворотного захвату, унікальна ергономічна рукоятка тримається завдяки повному виступу ножа для додаткової міцності. 2,6-дюймове лезо з гачками, що нагадує клешню, забезпечує додаткову функціональність для зацеплення, відривання та розриву. Gambit постачається з міцним нейлоновим чохлом для зручного перенесення.
Ключові характеристики
- Вага: 79 г
- Довжина леза: 6,55 см
- Довжина повного ножа: 18,5 см
- Сталь леза: 7Cr17MoV
- Покриття: Сатинове полірування
- Твердість сталі: Rc. 54-58
- Чохол: Жорсткий формований нейлон
- Матеріал рукоятки: Неопрен, зміцнений склом
Докладні технічні дані
- Вага: 79 г
- Довжина леза: 65 мм
- Довжина ножа: 185 мм
- Довжина рукоятки: 120 мм
- Заточка леза: Двостороння
- Матеріал леза: 7Cr17Mov
- Матеріал рукоятки: GRN
- Призначення: Туризм
- Поверхня: Сатинова
- Стан: Новий
- Твердість ріжучого леза: HRC 54
- Тип: Нескладний
- Товщина леза: 3 мм
- Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Вага ножа | 79 г |
| Довжина ножа | 185 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | 7Cr17Mov |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Матеріал рукоятки | GRN |
| Поверхня | Сатин |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 54 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 79 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 65 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал чохла | Nylon |
- Ціна: 1 913 ₴




