
Ніж SOG Aegis FX Black/Moss Green - туристичний ніж з фіксованим лезом, 9,4 см
- В наявності
- Код: 1-SOG 17-41-04-57
5 562 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Aegis FX Black/Moss Green box
Зручний ніж SOG Aegis FX з фіксованим лезом та текстурованою гумовою рукояткою. Ця модель особливо сподобається туристам, бушкрафтерам та мисливцям.
Ключові характеристики
- Лезо пряме класичної форми, стійке до корозії та надійно тримає заточку
- Насічки на обуху, щоб не ковзав великий палець
- Рукоятка з нескользячого матеріалу з рельєфною структурою
- В комплекті формований чохол з кліпсою
Докладні технічні дані
- Вага: 133 г
- Довжина леза: 9,4 см
- Загальна довжина: 22,4 см
- Тип сталі: CRYO 4116 Krupp
- Твердість: 58-60 HRC
- Обробка: Stonewash
- Матеріал рукоятки: GRN та Гума
- Вироблено на Тайвані
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Вага ножа | 133 г |
| Довжина ножа | 224 мм |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Зелений |
| Матеріал леза | 4116 Krupp |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Матеріал рукоятки | GRN |
| Поверхня | Стоунвош |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 133 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 9.4 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
- Ціна: 5 562 ₴






