
Велосипед 29" Giant Talon 3 Good, хардтейл з амортизацією та гідравлічними гальмами
- Немає в наявності
- Код: 1-2201108127
28 140 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Велосипед 29" Giant Talon 3 Good
Сучасний хардтейл Велосипед Giant Talon 3 з легкою алюмінієвою рамою ALUXX-Grade для початківців покорителів синглтреків. Його амортизаційна вилка SR Suntour XCE та кермо Giant Connect Trail гарантують хорошу керованість на будь-якій поверхні. На велосипеді встановлені шатунні механізми Prowheel forged, касета Shimano MF-TZ500, а також шифтери Shimano SL-M315, з якими комфортно перемикати передачі. Гідравлічні дискові гальма Tektro TKD 143 швидко реагують на натиск ручок і прекрасно працюють за будь-якої погоди.
Ключові характеристики
- Рама: ALUXX-Grade Aluminium, дискові. Сумісна з крилами і підніжкою
- Вилка: SR Suntour XCE, QR, сталева трубка
- XS: 80mm хід (27.5)
- S: 80mm хід (27.5) / 100mm хід (29)
- Кермо: Giant Connect Trail, 31.8mm
- XS: 640mm (27.5)
- S: 640mm (27.5) / 780mm (29)
- M: 670mm (27.5) / 780mm (29)
- L: 780mm (27.5) / 780mm (29)
- XL: 780mm (29)
- XXL: 780mm (29)
- Винос: Giant Sport, 7 градусів
- Підсідельний штыр: Giant Sport, 30.9
- Седло: Giant custom
- Педалі: MTB caged
- Перемикачі: Shimano SL-M315
- Передній перемикач: microSHIFT FD-M282
- Задній перемикач: Shimano Altus M310
- Гальма: Tektro HDC M275, гідравлічні, ротори Tektro
- [F] 180mm
- [R] 160mm
- Гальмівні ручки: Tektro TKD 143
- Касета: Shimano Deore HG200, 12x32
- Ланцюг: KMC 8.3
- Шатуни: Shimano FC-M315, 22/36
- XS: 170mm (27.5)
- S: 170mm (27.5) / 170mm (29)
- M: 170mm (27.5) / 175mm (29)
- L: 175mm (27.5) / 175mm (29)
- XL: 175mm (29)
- XXL: 175mm (29)
- Каретка: картриджна
- Ободи: Giant GX03V 29, алюміній, подвійна стінка, 21mm внутрішня ширина
- Втулки: алюміній, закритий підшипник
- Спиці: нержавіюча сталь, 14g
- Шини: Kenda Booster 27.5 або 29x2.2", дротяна облямівка
Особливості
- Перевірені характеристики сплаву
- Легка продумана рама виготовляється вручну.
- Геометрія рами призначена для оптимізації балансу та котіння великих коліс.
- Амортизаційна вилка забезпечує плавний хід для додаткового контролю над велосипедом.
Відчуйте трасу з цим маневреним хардтейлом, створеним для початківців гонщиків синглтрека. Він оснащений стабільними колесами з швидким накатом, тому ви можете збільшувати темп на підйомах і розслаблятися на спусках. Хардтейли Talon побудовані на легкій рамці з класичним дизайном, що робить їх відмінним вибором для траси XC. Ця впевнена поїздка ідеально підходить для амбіційних гонщиків, які прагнуть покращити свої навички бездоріжжя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giant |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Хардтейл (без заднього амортизатора) |
| Вилка | SR Suntour XCE, QR, steel steerer |
| Втулки | alloy, sealed bearing |
| Винос | Giant Sport, 7-degree |
| Діаметр коліс | 29 |
| Задня перекидка | Shimano Altus M310 |
| Каретка | cartridge |
| Касета | Shimano Deore HG200, 12x32 |
| К-ть швидкостей велосипеда | 16 |
| Матеріал рами велосипеда | Алюміній |
| Обода | Giant GX03V 29 or 27.5, alloy, double wall, 21mm inner width |
| Педалі | MTB caged |
| Передня перекидка | microSHIFT FD-M282 |
| Перемикачі | Shimano SL-M315 |
| Підсідельний штир | Giant Sport, 30.9 |
| Покришки | Kenda Booster 27.5 or 29x2.2", wire bead |
| Рама | ALUXX-Grade Aluminium, disc. Compatible with fenders & kickstand |
| Кермо | Giant Connect Trail, 31.8mm |
| Сідло | Giant custom |
| Спиці | stainless, 14g |
| Тип гальма | Дискові гідравлічні |
| Гальма | Tektro HDC M275, hydraulic, Tektro rotors |
| Гальмівні ручки | Tektro TKD 143 |
| Ланцюг | KMC 8.3 |
| Шатуни | Shimano FC-M315, 22/36 |
- Ціна: 28 140 ₴


