
Електровелосипед 28" Liv Rove E+ для жінок, 25 км/год, дискові гальма, ALUXX рама
- Немає в наявності
- Код: 1-2203702153
121 800 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед 28" Liv Rove E+ 25km/h Laurel
Жіночий електровелосипед LIV Rove E+ створений для харизматичних, сміливих та амбітних дівчат. У конструкції байка присутні дискові гальма, які не підведуть навіть у погану і «некатабельну» погоду. Покришки Crosscut, 700x42, puncture protect мають відмінне зчеплення з дорогою під час їзди по прямій та на поворотах. Сідло Liv Sport Comfort у спеціальному дизайні спортивного класу.
Ключові характеристики
- Двигун: SyncDrive Core, 50Nm, Power by Yamaha
- Контролер: RideControl One Ant+
- Дисплей: RideDash Plus (опціонально)
- Акумулятор: EnergyPak 400, 36V 11.6Ah заряджувальний літій-іонний
- Розміри: XS, S, M, L
- Кольори: Laurel
- Рама: ALUXX Aluminum, Overdrive 1½ - 1⅛" head tube, інтегрований кронштейн для підставки KS18
- Вилка: SR Suntour NEX E25 63mm travel
- Руль: Giant Connect Riser
- Сідло: Liv Comfort
- Педалі: Алюмінієва платформа
- Тормоза: Tektro HD-M275, гідравлічні дискові, 160/180mm
- Кількість швидkostей: 9 <li>Матеріал рами: Алюмій
- Тип гальма: Дискові гідравлічні
Подробиці технічних даних
- Манетки: Shimano Altus
- Задній перемикач: Shimano Alivio, 9-скоростний
- Касета: Shimano CS-HG200, 11-36T, 9-скоростна
- Ланцюг: KMC e.9 Sport, оптимізований для електровелосипедів
- Шатуни: Forged Alloy мінімальний Q-factor, 42T
- Обода: Liv GX03V, 700C Алюміній
- Втулки: Giant eTracker, [F] 100x9mm QR [R] 135mm QR
- Спиці: Нержавіюча сталь
- Покришки: Giant Crosscut Gravel 2, 700x45c (622x45), Tubeless Ready W/O Reflex (GU: w/reflex)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Лів |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Хардтейл (без заднього амортизатора) |
| Вилка | SR Suntour NEX E25 63mm travel |
| Втулки | Giant eTracker, [F] 100x9mm QR [R] 135mm QR |
| Винос | Giant Contact |
| Діаметр коліс | 28 |
| Задня перекидка | Shimano Alivio, 9-speed |
| Касета | Shimano CS-HG200, 11-36T, 9-speed |
| К-ть швидкостей велосипеда | 9 |
| Матеріал рами велосипеда | Алюміній |
| Обода | Liv GX03V, 700C Aluminium |
| Педалі | Aluminum Platform |
| Перемикачі | Shimano Altus |
| Підсідельний штир | Giant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium |
| Покришки | Giant Crosscut Gravel 2, 700x45c (622x45), Tubeless Ready W/O Reflex (GU: w/reflex) |
| Рама | ALUXX Aluminum, Overdrive 1½ - 1⅛" head tube, integrated KS18 kickstand mount |
| Кермо | Giant Connect Riser |
| Сідло | Liv Comfort |
| Спиці | Stainless steel |
| Тип гальма | Дискові гідравлічні |
| Гальма | Tektro HD-M275, hydraulic disc, 160/180mm |
| Гальмівні ручки | Tektro HD-M275 |
| Ланцюг | KMC e.9 Sport, e-bike optimized |
| Шатуни | Forged Alloy minimal Q-factor, 42T |
- Ціна: 121 800 ₴









