
Велосипед Giant TCR Advanced Pro 0 Disc 28" для шосе, карбоновий каркас, Shimano Ultegra
- Немає в наявності
- Код: 1-2100006106
263 340 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Велосипед Giant TCR Advanced Pro 0 Disc KOM - це високопродуктивна модель для шосе з ультралегкою карбоновою рамою Advanced-Grade Composite. На представленому велосипеді встановлена жорстка карбонова вилка Advanced-Grade Composite та кермо Giant Contact SL, які забезпечують виняткову керованість на дорозі. Обута модель в безкамерку CADEX Road Race розміром 700x25C.
Особливості
- Найкраща у своєму класі ефективність завдяки вражаючому співвідношенню жорсткості до ваги та оновленій аеродинамічній формі труб.
- Просунута аеродинаміка: кожен вигин труби був проаналізований, спроектований та протестований для створення конструкції зі значно меншим опором.
- Повний контроль завдяки дисковим гальмам, що забезпечують плавне та потужне гальмування.
Велосипед TCR Advanced Pro 0 Disc на практиці
Тренування, гонки, їзда на межі можливостей. Незалежно від стилю їзди, велосипед TCR Advanced легший, жорсткіший та швидший, завдяки його стратегічній аеродинамічній формі труб, збільшеному кліренсу покришок та ефективним дисковим гальмам. Модернізована рама та вилка забезпечують видатну ефективність на дорозі.
Характеристики
Основні дані
- Рама: Advanced-Grade Composite, disc
- Вилка: Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive 2 steerer, disc
- Кермо: Giant Contact SL 420mm
- Винос керма: Giant Contact SL 110mm
- Підсідельний штир: Giant Variant, composite
- Сідло: Giant Fleet SL
- Переключателі: Shimano Ultegra Di2
- Передня перекидка: Shimano Ultegra Di2
- Задня перекидка: Shimano Ultegra Di2
- Гальма: Shimano Ultegra, hydraulic disc
- Гальмівні ручки: Shimano Ultegra Di2, hydraulic disc
- Касета: Shimano Ultegra, 11x34T
- Ланцюг: KMC X11SL-1
- Шатуни: Shimano Ultegra 172,5 мм, 34/50T з Giant PowerPro потужністю метра
- Каретка: Shimano, Press-Fit
- Обода: Giant SLR-1 42 Carbon Disc WheelSystem (F:42mm, R:42mm)
- Втулки: Giant SLR-1 42 Carbon Disc WheelSystem (F:42mm, R:42mm)
- Спиці: Giant SLR-1 42 Carbon Disc WheelSystem
- Покришки: CADEX Road Race, tubeless, 700x28mm (25c), складані
- Додатково: RideSense Bluetooth
Колір та параметри
- Колір: Синій
- Амортизація: Ригід (без амортизації)
- Діаметр коліс: 28
- Тип гальма: Дискові гідравлічні
- Кількість швидкостей: 22
- Матеріал рами: Композит>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giant |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Ригид (без амортизації) |
| Вилка | Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive 2 steerer, disc |
| Винос | Giant Contact SL 110mm |
| Діаметр коліс | 28 |
| Задня перекидка | Shimano Ultegra Di2 |
| Каретка | Shimano, Press-Fit |
| Касета | Shimano Ultegra, 11x34T |
| К-ть швидкостей велосипеда | 22 |
| Матеріал рами велосипеда | Композит |
| Підсідельний штир | Giant Variant, composite |
| Покришки | CADEX Road Race, tubeless, 700x28mm (25c), folding |
| Рама | Advanced-Grade Composite, disc |
| Кермо | Giant Contact SL 420mm |
| Сідло | Giant Fleet SL |
| Спиці | Giant SLR-1 42 Carbon Disc WheelSystem |
| Тип гальма | Дискові гідравлічні |
| Гальма | Shimano Ultegra, hydraulic disc |
| Гальмівні ручки | Shimano Ultegra Di2, hydraulic disc |
| Ланцюг | KMC X11SL-1 |
| Шатуни | Shimano Ultegra 172,5 мм, 34/50T with Giant PowerPro power meter |
- Ціна: 263 340 ₴








