
Велосипед підлітковий Liv Enchant 24" Disc чорний, алюміній, для зросту 132-150 см, 7 швидкостей
- Немає в наявності
- Код: 1-2204014120
19 740 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велос
ипед 24" Liv Enchant Disc чорнийВелосипед підлітковий Liv Enchant 24 Disc - це дитяча модель з колесами розміром 24 дюйми, призначена для дітей з ростом 132 - 150 см. Велосипед виготовлений з алюмінію та чудово підходить для прогулянок. Покришки, встановлені на цю модель, підходять для пересування по асфальту та сухому щільному грунту. Велосипед стильний і ергономічний, а також має відмінні характеристики. Додатково цей дитячий велосипед обладнаний підніжкою та дзвінком.
Ключові характеристики
- Геометрія - Конструкція Liv з зручною геометрією рами та відмінною гальмівною системою, яка зупинить велосипед у будь-якій ситуації.
- Амортизація - Амортизаційна вилка з ходом 50 мм згладжує нерівності дороги, щоб ви могли впевнено їхати по рельєфу.
- Комфорт і контроль - Зручна, легка конструкція рами ALUXX надає правильну посадку, завдяки якій дитині легше навчитися кататися на велосипеді.
Подробиці технічних даних
- Рама: ALUXX-Grade Aluminum
- Вилка: Giant WIN254 HLO, 50mm
- Руль: Giant Sport, alloy, 31.8
- Вынос: forged alloy Ahead, 8-degree
- Підсідельний штир: alloy, single-bolt, 27.2
- Сідло: Giant Jr. Sports
- Педалі: platform
- Переключателі: Shimano RevoShifter
- Передня перекидка: Немає
- Задня перекидка: Shimano Tourney
- Гальмо: mechanical disc
- Гальмівна ручка: alloy, junior MTB
- Касета: 14x34T
- Ланцюг: KMC HV500
- Шатуни: steel, 32t, 140mm
- Каретка: semi-cartridge
- Обода: Giant Kids 24", alloy
- Втулки: nutted, 28h
- Спиці: stainless, 14g
- Покришки: Giant Junior Sport, 24x2.1, 22 tpi
- Додатково: підніжка, дзвінок
- Колір: Чорний
- Амортизація: Хардтейл (без заднього амортизатора)
- Кількість швидкостей велосипеда: 7
- По віку: Від 8 до 13 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лів |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Хардтейл (без заднього амортизатора) |
| Вилка | Giant WIN254 HLO, 50mm |
| Втулки | nutted, 28h |
| Винос | forged alloy Ahead, 8-degree |
| Діаметр коліс | 24 |
| Задня перекидка | Shimano Tourney |
| Каретка | semi-cartridge |
| Касета | 14x34T |
| К-ть швидкостей велосипеда | 7 |
| Матеріал рами велосипеда | Алюміній |
| Обода | Giant Kids 24", alloy |
| Педалі | platform |
| Перемикачі | Shimano RevoShifter |
| За віком | Від 8 до 13 років |
| Підсідельний штир | alloy, single-bolt, 27.2 |
| Покришки | Giant Junior Sport, 24x2.1, 22 tpi |
| Рама | ALUXX-Grade Aluminum |
| Кермо | Giant Sport alloy, 31.8 |
| Сідло | Giant Jr. Sports |
| Спиці | stainless, 14g |
| Тип гальма | Дискові механічні |
| Гальма | mechanical disc |
| Гальмівні ручки | alloy, junior MTB |
| Ланцюг | KMC HV500 |
| Шатуни | steel, 32t, 140mm |
- Ціна: 19 740 ₴

