
Спальний мішок Therm-A-Rest Space Cowboy 7C Small 168 см, літній, 0,72 кг, з утеплювачем eraLoft
- В наявності
- Код: 1-11389
10 660 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішок Therm-A-Rest Space Cowboy 7C Small Celestial
Літній спальний мішок Therm-A-Rest Space Cowboy 7°C Small 168 см Celestial - висока міцність, приємний на дотик матеріал та максимальний комфорт. Ідеальний вибір для прихильників пригод, які люблять спати на свіжому повітрі з видом на нічне небо.
Ключові характеристики
- Суперлегкий матеріал з 100% переробленого нейлону з сертифікацією GRS.
- Детальна обробка RipStop для підвищеної стійкості до розриву.
- Водоотштовхувальне покриття DWR для захисту від вологи.
- Синтетичний наповнювач з високоміцного поліестерового матеріалу eraLoft™.
- Технологія Zoned Insulation для стратегічного розподілу утеплювача.
- Надійна блискавка YKK® з захистом від защемлення.
- Петля для кріплення ковдри або квілта.
- Покращені ремінці SynergyLink™ для кріплення до килимка.
Докладні технічні дані
- Утеплювач: eraLoft Polyester Hollow Fiber
- Вага наповнювача: 580 г
- Температура комфорту (°C): 11°C
- Температура ліміту (°C): 7°C
- Зріст: 168 см
- Температура екстриму (°C): -6°C
- Форма: Кокон
- Стать: Унісекс
- Блискавка: Ліва
- Вага: 0,72 кг
- Ширина в плечах: 72,5 см
- Ширина в стегнах: 71 см
- Ширина в ногах: 56 см
- Сезонність: Літні
- Розмір в упаковці: 20 x 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Therm-a-Rest |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | 11°C |
| Extreme Temperature | -6°C |
| Limit Temperature | 7°C |
| Вага | 0,72кг |
| Вага спальника | 0,51 - 1,0 кг |
| Довжина спальника (зростання) | 190 см (130 -170 см) |
| Наповнювач | eraLoft Polyester Hollow Fiber |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | від +4 до +9 |
| Упакований | 20 x 26см |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 10 660 ₴








