
Спальник Therm-A-Rest Space Cowboy 7C Regular 183 см, літній, легкий, з утеплювачем eraLoft
- В наявності
- Код: 1-11390
11 232 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішок Therm-A-Rest Space Cowboy 7°C Regular Celestial
Літній спальний мішок Therm-A-Rest Space Cowboy 7°C Regular 183см Celestial - висока міцність, приємний на дотик матеріал та максимальний комфорт. Ідеальний вибір для любителів пригод, які люблять спати на свіжому повітрі з видом на нічне небо.
Ключові характеристики
- 100% перероблений нейлон з DWR покриттям
- RipStop – стійкий до розривів
- Синтетичний утеплювач eraLoft – зігріває навіть у вологих умовах
- Високоякічна блискавка YKK®
Докладні технічні дані
- Утеплювач: eraLoft Polyester Hollow Fiber
- Вага наповнювача: 650г
- Температура комфорту (°C): 11°C
- Температура ліміту (°C): 7°C
- Розмір: 183см
- Температура екстриму (°C): -6°C
- Форма: Кокон
- Стать: Унісекс
- Блискавка: Ліва
- Вага: 0,78кг
- Ширина на плечах: 78,5см
- Ширина в стегнах: 72,5см
- Ширина в ногах: 58,5см
- Сезонність: Літні
- Розмір в упаковці: 20 x 26см
- Колір: Синій
Спальний мішок включає в себе компресійний чохол і чохол для зберігання, що робить його зручним для транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Therm-a-Rest |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | 11°C |
| Extreme Temperature | -6°C |
| Limit Temperature | 7°C |
| Вага | 0,78кг |
| Вага спальника | 0,51 - 1,0 кг |
| Довжина спальника (зростання) | 210 см (185 см) |
| Наповнювач | eraLoft Polyester Hollow Fiber |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | від +4 до +9 |
| Упакований | 20 x 26см |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 11 232 ₴








