
Спальник Therm-A-Rest Saros 0°C Reg Stargazer Blue - комфортний туристичний спальник на весну-осінь
- В наявності
- Код: 1-13162
12 428 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Спальний мішок Therm-A-Rest Saros 0С Reg Stargazer
Спальний мішок Therm-A-Rest Saros 32 (0°C) Regular 183 см Stargazer Blue створений для подорожей та альпінізму в вологу погоду з весни до осені. Це найлегший синтетичний спальний мішок у лінійці бренду. У ньому використовується швидковисихаючий синтетичний утеплювач eraLoft™, який забезпечує відмінне співвідношення ваги та теплоізоляції.
Ключові характеристики
- Матеріал утеплювача: EraLoft Polyester Hollow Fiber
- Температура комфорту: 5°C
- Температура ліміту: 0°C
- Температура екстриму: -15°C
- Ріст: 183 см
- Форма: Кокон
- Стать: Унісекс
- Змійка: Ліва
- Вага: 1,06 кг
- Ширина в плечах: 80 см
- Ширина в стегнах: 77,5 см
- Ширина в ногах: 58,5 см
- Сезонність: Весна-Осінь
- Розмір в упаковці: 22 x 24 см
- Колір: Синій
Докладні технічні дані
Утеплювач eraLoft™ використовує порожнисті волокна, завдяки чому вага зменшилася без шкоди для тепла. Утеплювач дуже компактно сжимається і швидко відновлює форму. Спальний мішок Saros 0С Reg можна з’єднати з килимком THERM-A-REST для забезпечення комфорту, тепла та свободи рухів. У спального мішка є широке внутрішнє простір, яке дозволяє приймати різні природні положення для сну, не втрачаючи тепло. Знімні з’єднувачі SynergyLink™ дозволяють з’єднати спальний мішок з килимком для оптимального комфорту.
Додаткові функції включають зоноване утеплення, кишеню для ніг Toe-asis™, утеплений комір, клапан проти протягу по всій довжині змійки та регульований капюшон. Також передбачений зовнішній кишеня на змійці. У комплекті йде компресійний мішок і мішок для зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Therm-a-Rest |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | 5°C |
| Extreme Temperature | -15°C |
| Вага | 1,06 кг |
| Вага спальника | 1,0 - 1,5 кг |
| Довжина спальника (зростання) | 210 см (185 см) |
| Наповнювач | eraLoft Polyester Hollow Fiber |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | від +3 до -3 |
| Упакований | 22 x 24см |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 12 428 ₴







