
Пуховий спальний мішок Therm-A-Rest Questar 0C Small Balsam для туристів, комфорт до +5°C, вага 0,76 кг
- В наявності
- Код: 1-13152
16 151 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішок Therm-A-Rest Questar 0C Small Balsam пуховий
Легкий пуховий спальний мішок Therm-A-Rest Questar 0C Small Balsam 168 см досить малий і комфортний для того, щоб стати вашим надійним супутником у ваших пригодах. Кріплення SynergyLink™ поєднують спальний мішок з надувним килимком, дозволяючи зонованій ізоляції зберігати наповнювач там, де вам це найбільше потрібно. Посадка спального мішка була вдосконалена в камері холоду, щоб створити ефективний показник W.A.R.M. для кількох позицій сну, без неефективних втрат тепла.
Ключові характеристики
- Наповнений водостійким 650 пухом Nikwax Hydrophobic Down, сертифікованим за стандартом Responsible Down.
- Трьохсезонний Questar готовий до ваших пригод.
- Компресійний мішок і мішок для зберігання в комплекті.
Докладні технічні дані
- Матеріал: 20D Polyester
- Підкладка: 20D Polyester Taffeta
- Утеплювач: Пух 650 Fill Duck Nikwax Hydrophobic Down RDS
- Водоотштовхувальна обробка: DWR
- Вага утеплювача: 370 г.
- Температура комфорту (°C): 5°C
- Температура межі (°C): 0°C
- Температура екстремуму (°C): -15°C
- Ріст: 168 см
- Форма: Кокон
- Стать: Унісекс
- Блискавка: Ліва
- Вага: 0,76 кг
- Ширина в плечах: 73,5 см
- Ширина в стегнах: 73,5 см
- Ширина в ногах: 56 см
- Сезонність: Весна-Осінь
- Розмір в упаковці: 17 x 22 см
- Колір: Сірий
Додаткові особливості
- 650 пух Nikwax Hydrophobic Down™: поглинає на 90% менше води і висихає в 3 рази швидше, не використовуючи небезпечних ПФУ.
- W.A.R.M. придатність для сну в кількох позиціях, зберігаючи при цьому найоптимальнішу теплову ефективність.
- Кріплення SynergyLink™ для поєднання спального мішка з килимком.
- Конструкція використовує сітчасті стіни, щоб максимізувати утримання і передачу тепла та мінімізувати холодні місця.
- Карманна "грілка" для ніг Toe-asis™ - ергономічний відсік для ніг, який швидко гріє холодні ноги.
- Комір, блискавка на всю довжину без захоплення, капюшон можна закріпити, і зовнішній кишеня на блискавці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Therm-a-Rest |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | 5°C |
| Extreme Temperature | -15°C |
| Вага | 0,76кг |
| Вага спальника | 0,51 - 1,0 кг |
| Зовнішній шар | 20D Polyester |
| Внутрішній шар | 20D Polyester Taffeta |
| Довжина спальника (зростання) | 190 см (130 -170 см) |
| Наповнювач | пух 650 Fill Duck Nikwax Hydrophobic Down RDS |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | від +3 до -3 |
| Упакований | 17 x 22см |
| Утеплювач спальника | Комбінований |
- Ціна: 16 151 ₴







