
Пуховий спальник Therm-A-Rest Questar -6°C Reg Balsam 183 см, легкий і зручний для походів
- В наявності
- Код: 1-13156
19 240 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Спальник Therm-A-Rest Questar -6С Reg Balsam пуховий
Пуховий спальник Therm-A-Rest Questar -6С Reg Balsam 183 см підвищеного комфорту для походів та подорожей. Це місткі спальні мішки Questar, які зручні у використанні і не дадуть замерзнути вночі. Пуховий наповнювач, як і раніше, залишається найкращим утеплювачем, а якщо пух високої якості, виріб можна упакувати в невеличкий мішечок.
Ключові характеристики
- Температура комфорту: від +3 до -3 °C
- Температура ліміту: -6 °C
- Температура екстриму: -23 °C
- Ріст: 183 см
- Вага: 0,99 кг
- Форма: Кокон
- Стать: Унісекс
- Колір: Сірий
- Розмір в упаковці: 19 x 23 см
Докладні технічні дані
- Матеріал: 650 Fill Nikwax Hydrophobic Down RDS, 20D Polyester Taffeta
- Утеплювач: Пух 650 Fill Duck Nikwax Hydrophobic Down RDS
- Підкладка: 20D Polyester Taffeta
- Водооновлювальна обробка: DWR
- Вага утеплювача: 540 г
- Ширина в плечах: 80 см
- Ширина в стегнах: 77,5 см
- Ширина в ногах: 58,5 см
- Сезонність: Весна-Осінь
Спальні мішки серії Questar відрізняються розміром, температурним режимом використання та кольором підкладки. Перед використанням, витягніть спальник незадовго до сну, струсніть його, дайте пуховому наповнювачу розправитися і прийняти форму, після цього можна лягати відпочивати. Спальні мішки ідеально поєднуються з надувними килимками THERM-A-REST, завдяки спеціальним кріпленням спальник фіксується і не зміщується, а це означає, що вам не доведеться прокидатися і поправляти його. Для повноцінного сну доповніть спальник подушкою Air Head™ Down, яка ідеально підходить за формою до капюшона спальника.
Комплектація
- Спальний мішок
- Компресійний мішечок для зберігання і транспортування
Особливості
- 650 Fill Nikwax Hydrophobic Down RDS. Наповнювач, який поглинає на 90% менше води і висихає в 3 рази швидше.
- Кріплення SynergyLink™ для поєднання спального мішка з килимком.
- Зонована ізоляція. Розумний розподіл наповнювача в зонах, де він найбільше необхідний.
- Кишеня Toe-asis™. Утеплена кишеня в нижній частині спальника, допоможе швидко зігріти ноги.
- Глибокий регульований капюшон з фіксатором, блискавка по всій довжині, зовнішня кишеня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Therm-a-Rest |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | 0°C |
| Extreme Temperature | -23°C |
| Вага | 0,99кг |
| Вага спальника | 0,51 - 1,0 кг |
| Зовнішній шар | 650 Fill Nikwax Hydrophobic Down RDS, 20D Polyester Taffeta |
| Внутрішній шар | 20D Polyester Taffeta |
| Довжина спальника (зростання) | 210 см (185 см) |
| Наповнювач | пух 650 Fill Duck Nikwax Hydrophobic Down RDS |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | від +3 до -3 |
| Упакований | 19 x 23см |
| Утеплювач спальника | Комбінований |
- Ціна: 19 240 ₴








