
Килимок Therm-A-Rest ProLite R 183 см самонадувний оранжевий для туризму
- В наявності
- Код: 1-13264
7 109 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Килимок Therm-A-Rest ProLite R Poppy
Легкий і компактний трисезонний самонадувний килимок Therm-A-Rest ProLite R 183 см - має модернізовану форму з інноваційним розташуванням повітряних каналів. Моделі цієї серії тепліші за своїх попередників з серії Prolite 3 на 20% завдяки новим легшим матеріалам. Ідеально підходять для туризму, скелелазіння та подорожей, де важливі невелика вага і надійність спорядження. У порівнянні з звичайним надувним матрацом, значно вищі теплоізоляційні властивості самонадувного килимка забезпечуються наявністю всередині цього килимка піноматеріалу. Він займає всю внутрішню ємність повністю, і таким чином виключається циркуляція повітря всередині килимка, відбувається рівномірний розподіл повітря по хоч і частково відкритим, але дуже дрібним осередкам.
Ключові характеристики
- Невелика вага
- Самонадувний матрац - легкий
- Канали з діагональним вирізом у піні зменшують об’єм і зберігають тепло краще, ніж з прямим вирізом
- Серцевина піни самонадувається, додайте кілька вдихів для персональної пружності поверхні матраца
- Клапан WingLock™, інтуїтивно зрозумілий і надійний, максимізує потік повітря для полегшення накачування і швидкого спуску
- Крила переключаються на одностороннє розширення
- Мішок для зберігання в комплекті
Докладні технічні дані
- R-value: 2.4
- Довжина: 183 см
- Сезонність: Весна - Осінь
- Ширина: 51 см
- Товщина: 2,5 см
- Форма: Кокон
- Розмір в упаковці: 28 х 15 см
- Вага: 510 г
- Колір: Помаранчевий
- Матеріал: 50D mini hex rip polyester
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Therm-a-Rest |
| Вага | 510 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 183 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 2.5 мм |
| Ширина | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Polyester |
- Ціна: 7 109 ₴







