
Коврик Therm-A-Rest ProLite Plus R 183 см, самонадувний, для кемпінгу, червоний
- В наявності
- Код: 1-13260
8 580 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Коврик Therm-A-Rest ProLite Plus R Cayenne
Самонадувний коврик Therm-A-Rest ProLite Plus R 183 см є більш теплою різновидністю моделі Prolite. Товщина 3.8 см забезпечує високий рівень комфорту та теплоізоляції. Самонадувна конструкція коврика дає перевагу у вигляді простої накачки. Все, що вам потрібно зробити - відкрити клапан, залишити коврик і почекати кілька хвилин. За цей час ви можете зайнятися іншими важливими справами: встановити намет, розпалити вогонь або приготувати вечерю. Для забезпечення необхідної щільності коврик достатньо кілька разів піддути.
Ключові характеристики
Основні параметри:
- R-value: 3.2
- Довжина: 183 см
- Ширина: 51 см
- Товщина: 3,8 см
- Форма: Кокон
- Розмір в упаковці: 28 х 17 см
- Вага: 650 г
- Колір: Червоний
- Матеріал: 50D mini hex rip polyester
Користувацькі особливості:
- Односторонній клапан WingLock з більш широким відкриттям, ніж у класичного клапана.
- Поліуретанова піна, що використовується для заповнення коврика, має високу пружність та забезпечує відмінну підтримку тіла.
- Пласт піни в коврику ProLite Plus перфорований по всій площі.
- Коврик має відмінну теплоізоляцію.
- З метою зниження ваги коврик має форму кокона.
- Добре нейтралізує нерівності поверхні.
- Міцні та зносостійкі тканини.
- Упаковочний чохол в комплекті.
Застосування
Коврик Prolite Plus орієнтований на 3-сезонну експлуатацію з ранньої весни до пізньої осені. Ідеально підходить для кемпінгу, походів, туризму та трекінгу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Therm-a-Rest |
| Вага | 650 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 183 см |
| Колір | Червоний |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 3.8 мм |
| Ширина | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Polyester |
- Ціна: 8 580 ₴




