
Дитячий спальний мішок Deuter Starlight, колір 5338 смородиново-синій, для літніх походів, зріст до 170 см, утеплювач Холлофайбер.
- В наявності
- Код: 1-3720121 5338 1
4 532 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий спальник Deuter Starlight колір 5338 смородина-сливовий
Дитячий спальник Deuter Starlight - спальний мішок з ергономічним дизайном, ідеально підходить для маленьких дослідників природи. Нашим юним мандрівникам сподобаються нові кольори та приємна внутрішня підкладка без швів. Спальні мішки можна збільшувати, щоб вони росли разом з дітьми. Дітям буде зручно і тепло у спальнику Deuter Starlight. Коли дитина підросте, спальник можна збільшити на зріст до 170 см за допомогою подовжувача на блискавці зі сторони ніг. У складеному вигляді цей подовжувач створює додаткове утеплення для чутливих дитячих ніг.
Ключові характеристики
- 1-шарова конструкція, призначена для літніх походів
- Ергономічно скроєна область для ніг може бути збільшена на 30 см
- Зручний анатомічний капюшон, м’який зсередини
- Стрічка проти заїдання блискавки
- Внутрішній кишеня для дрібниць
- 2-стороння блискавка (відкривається як зверху, так і знизу)
- Стягуючий шнур на капюшоні
- Водовідштовхувальне покриття без ПФУ (PFC Free)
Докладні технічні дані
- Стать: дитячий
- Наповнювач: Холлофайбер High-Loft
- Основний матеріал: Холлофайбер High-Loft, 75D PES, 70D PA
- Вага: 900 г + 44 г мішок
- Розмір тіла до: 130 - 170 см
- Довжина: 160-190 см
- Ширина плечей: 68 см
- Розмір упаковки: ø 20 см х 33 см
- Колір: Червоний
- Температура комфорту: +4 / +10 °C
- Вага спальника: 0,51 - 1,0 кг
- Зовнішній шар: High-Loft Hollowfibre, 75D PES, 70D PA
- Довжина спальника (зріст): 190 см (130 - 170 см)
- Наповнювач: Холлофайбер High-Loft
- Стать: Дитячі
- Утеплювач спальника: Синтетика
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | +4 / +10 °C |
| Вага спальника | 0,51 - 1,0 кг |
| Зовнішній шар | High-Loft Hollowfibre, 75D PES, 70D PA |
| Довжина спальника (зростання) | 190 см (130 -170 см) |
| Наповнювач | Холлофайбер High-Loft |
| Стать | Дитячі |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 4 532 ₴





