
Спальний мішок Deuter Orbit -5° SL жіночий, холофайбер, для холодної погоди, 1700 г
- В наявності
- Код: 1-3701622 9316
6 336 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішок Deuter Orbit -5° SL колір 9316 мандарин-сланевий
Спальний мішок Deuter Orbit -5° створений для туристів, яким потрібен комфорт і оптимальне співвідношення тепла та ваги. Тканина виготовлена з 100% перероблених матеріалів, а безшовна конструкція забезпечує кращу теплоотдачу та водостійкість.
Ключові характеристики
- Синтетичний наповнювач
- Оптимальне співвідношення тепла та ваги
- Контурний капюшон
- Безшовна конструкція
- З 100% перероблених матеріалів
- Компактні розміри в упакованому вигляді
Детальні технічні дані
- Нол: жіночий
- Наповнювач: Холлофайбер High-Loft
- Головний матеріал: Холлофайбер High-Loft
- Вага: 1700 г + 130 г мішок
- Розмір тіла до: 175 см
- Ширина плечей: 74 см
- Ширина стопи: 47 см
- Температура комфорту: +2 °C
- Мінімальна температура: -5 °C
- Колір: Помаранчевий
- Вага спального мішка: 1,5 - 2,0 кг
- Довжина спального мішка (зріст): 195 см (175 см)
- Стать: Жіночі
- Температура комфорту: від +3 до -3
- Утеплювач спального мішка: Синтетика
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | +2 °C |
| Вага спальника | 1,5 - 2,0 кг |
| Довжина спальника (зростання) | 195 см (175 см) |
| Стать | Жіночі |
| Температура комфорту | від +3 до -3 |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 6 336 ₴





