
Пуховий спальний мішок Deuter Astro Pro 600 SL, -4°C, 175 см, водовідштовхувальний, для жінок, оранжевий
- В наявності
- Код: 1-3712523 9507 1
20 196 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішок Deuter Astro Pro 600 SL колір 9507 паприка-червоний ліс
Пуховий спальний мішок Deuter Astro Pro 600 SL з ідеальною термоізоляцією, яка забезпечується завдяки складній каскадній конструкції утеплювача. Спальний мішок Deuter відрізняється високою якістю та функціональністю, створюючи комфортні умови для сну в будь-яких погодних умовах.
Ключові характеристики
- Температурний діапазон: -4°C / -10°C / -29°C
- Вага: 1035 г
- Ріст: 175 см
- Габарити: 194 х 65 х 43 см
- Розмір упаковки: ø18 x 35 см
- Тип: лівий
- Стать: жіночий
Докладні технічні дані
- Наповнювач: пух сірої качки (щільність 650, співвідношення пух/перо 90/10)
- Внутрішня тканина: поліамід
- Зовнішня тканина: поліамід ріпстоп
- Спеціальна трапецієвидна конструкція камер для гарного розподілу пера
- Технологія Thermo Stretch для швидкого нагрівання та кращої посадки
- Конструкція Ergo Foot Pro для більшого простору в області ніг
- Шнурок для прилягання капюшона до голови та мінімізації втрат тепла
- Регульований обхват шиї та утеплений комір по шиї
- Термополоска для зменшення передачі холоду всередину
- Внутрішній невеликий карман
- Міцна двостороння блискавка
- У комплект входить чохол для перенесення та великий чохол для зберігання спального мішка
- Спальний мішок не містить шкідливих речовин PFC
- Модель виготовлена з урахуванням стандартів bluesign®
- Товар має сертифікат Fair Wear
- Невелика вага та компактні розміри в упакованому вигляді
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | -4°С |
| Extreme Temperature | -29°С |
| Limit Temperature | -10 °C |
| Вага | 1035 г |
| Вага спальника | 1,0 - 1,5 кг |
| Зовнішній шар | поліамід рипстоп |
| Внутрішній шар | поліамід |
| Довжина спальника (зростання) | 195 см (175 см) |
| Наповнювач | Сірий качиний пух |
| Стать | Жіночі |
| Температура комфорту | від -4 до -9 |
| Упакований | ø18 x 35 см |
| Утеплювач спальника | Комбінований |
- Ціна: 20 196 ₴





