
Пуховий спальний мішок Deuter Astro Pro 400 SL жіночий, термоізоляція, комфорт до -21°C, рипстоп, бірюзово-коричневий
- В наявності
- Код: 1-3712223 2505 1
16 324 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальник Deuter Astro Pro 400 SL колір 2505 бірюзово-червоний пуховий
Пуховий спальний мішок Deuter Astro Pro 400 SL з ідеальною термоізоляцією, забезпеченою складною каскадною конструкцією утеплювача. Пух у цій моделі сертифікований RDS та bluesign®, що підтверджує гуманне ставлення до тварин, від яких він був отриманий. Пір'я розміщено в спеціальних трапецієвидних камерах, що зменшує утворення холодних зон і сприяє збереженню тепла.
Ключові характеристики
- Тип: лівий
- Стать: жіночий
- Вага: 830 г
- Зріст: 175 см
- Розмір: 194 х 63 х 43 см
- Розмір упаковки: Ø 14 см x 30 см
- Наповнювач: пух сірої качки
- Зовнішня та внутрішня тканина — поліамід ріпстоп
- Температурний діапазон: 2°C/-4°C/-21°C
Докладні технічні дані
- Зовнішній шар з водовідштовхувальною пропиткою DWR
- Поліуретанове покриття в капюшоні та на штанях захищає від вологи
- Конструкція термокапюшона з регульованим обхватом шиї
- Утеплений комір по шиї
- Конструкція ErgoFootPro для більшого простору на ногах
- Конструкція PowerBox, що фіксує затяжку внизу
- Внутрішній невеликий кишеня
- Двостороння блискавка
- У комплекті сумка для перенесення та велика сумка для зберігання спального мішка
- Не містить шкідливих речовин PFC
- Сертифікати: Fair Wear, bluesign®, Green Button
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | 2°С |
| Extreme Temperature | -21 °C |
| Вага спальника | 0,51 - 1,0 кг |
| Довжина спальника (зростання) | 195 см (175 см) |
| Наповнювач | Сірий качиний пух |
| Стать | Жіночі |
| Температура комфорту | від +3 до -3 |
| Упакований | ø 14 см x 30 см |
| Утеплювач спальника | Комбінований |
- Ціна: 16 324 ₴






