
Пуховий спальний мішок Deuter Astro Pro 1000 EL, мінус 21°C, 210 см, жовтий
- В наявності
- Код: 1-3713023 8505 1
29 392 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальник Deuter Astro Pro 1000 EL колір 8505 куркума-червоний пуховий
Професійний пуховий спальний мішок Deuter Astro Pro 1000 EL з ідеальною термоізоляцією, яка забезпечується завдяки складній каскадній конструкції утеплювача. Ідеально підходить для альпіністів, як у наметі, так і на природі.
Особливості
Внутрішня оболонка, яка може розтягуватися на 25% в ширину, ідеально прилягає до спального місця. Вона пропонує багато місця і в той же час зберігає тепло в спальному мішку. Чутлива область ступнів добре ізольована тривимірною коробкою для ніг, а ергономічний крій забезпечує зручну свободу ніг. Усі моделі серії Astro Pro є продуктами bluesign® і виготовлені з сертифікованого пуху (RDS).
Характеристики
- Вага: 1500 г + чохол 45 г
- Наповнювач: пух сірого качки
- Основний матеріал: 20D PA RIPSTOP + DWR, 20D PA RIPSTOP
- Довжина: 205 см
- Ширина плечей: 88 см
- Зріст до: 185 см
- Розмір упаковки: ø 22 см x 42 см
- Мінімальна температура: -21 °C
- Екстремальна температура: -31 °C
- Гранична температура: -21 °C
- Вага спальника: 1,0 - 1,5 кг
- Зовнішній шар: 20D PA RIPSTOP + DWR, 20D PA RIPSTOP
- Довжина спальника (зріст): 210 см (185 см)
- Стать: Unisex
- Температура комфорту: від -4 до -9 °C
- Упакований: ø 22 см x 42 см
- Утеплювач спальника: Комбінований
- Колір: Жовтий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Extreme Temperature | -31 °C |
| Limit Temperature | -21 °C |
| Вага спальника | 1,0 - 1,5 кг |
| Зовнішній шар | 20D PA RIPSTOP + DWR, 20D PA RIPSTOP |
| Довжина спальника (зростання) | 210 см (185 см) |
| Наповнювач | пух сірої качки |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | від -4 до -9 |
| Упакований | ø 22 см x 42 см |
| Утеплювач спальника | Комбінований |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 29 392 ₴






