
Пуховий спальник Deuter Astro 500, 200 см, з температурою до -4°C, колір 3916 ink-curry
- В наявності
- Код: 1-3711221 3916 1
14 740 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Спальний мішок Deuter Astro 500 колір 3916 ink-curry пуховий
Пуховий спальний мішок Deuter Astro 500 з ідеальною термоізоляцією, яка забезпечується завдяки складній каскадній конструкції утеплювача. Спальні мішки цієї серії незамінні у звичайних походах в літній період або у походах на автомобілі, коли об'єм і вага спального мішка не мають великого значення.
Ключові характеристики
- Колір: Синій
- Мінімальна температура: -4°C
- Вага: 1000 г
- Вага спальника: 0,51 - 1,0 кг
- Основний матеріал: 30D PA Ripstop, 70D Taslan
- Довжина спальника (зріст): 200 см (175 см)
- Наповнювач: Сірий качиний пух
- Стать: Unisex
- Температура комфорту: від +4 до +9
- Утеплювач спальника: Комбінований
Докладні технічні дані
Система трапецієподібних перегородок утримує пух на місці, щоб запобігти появі холодних плям, забезпечуючи вам затишок і тепло навіть у холодні ночі. Astro також є продуктом bluesign®, виготовленим відповідно до суворих екологічних і соціальних стандартів з мінімальним впливом на людей або планету. Використовувався лише пух, що відповідає стандарту Responsible Down Standard (RDS).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Limit Temperature | -4°C |
| Вага | 1000 м |
| Вага спальника | 0,51 - 1,0 кг |
| Зовнішній шар | 30D PA Ripstop, 70D Taslan |
| Довжина спальника (зростання) | 200 см (175 см) |
| Наповнювач | Сірий качиний пух |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | від +4 до +9 |
| Утеплювач спальника | Комбінований |
- Ціна: 14 740 ₴





